آذری: فکر می کنم اصفهانیان و همکارانش زبانم را بیرون بکشند/برای هر چیزی آماده ام، شاید محروم شوم

دریافت خبر : سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۶
آذری: فکر می کنم اصفهانیان و همکارانش زبانم را بیرون بکشند/برای هر چیزی آماده ام، شاید محروم شوم
مدیرعامل باشگاه ذوب آهن گفت: نمی توانم زبانی که باید با آن حق ذوب آهن و فوتبال اصفهان را بگیریم ببندم. تنها راهش این است که زبانم را بیرون بکشند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان ، سعید آذری بعد از پیروزی یک بر صفر ذوب آهن مقابل الکویت در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا گفت: تیمی که امروز شکستش دادیم تیم اول و متمول کویت است. درست است که فوتبال کویت تحریم است، اما مانند پهلوانی است که از اسب افتاده، اما از اصل نیفتاده است. فوتبال کویت از اولین کشورهای عربی بود که در قاره آسیا حرف برای گفتن داشته است و در جام جهانی بازی کرده است. 
وی درباره حرص و جوش هایش در ورزشگاه گفت: بحث حرص و جوش نیست هیجان روز مسابقه است؛ ۴۰ سال است در ورزش با این موضوع سروکار داریم و فکر می کنیم تنها با مرگ تمام می شود. وقتی می بینم بچه ها چقدر تلاش می کنند مسئولیتم سنگین تر می شود و این هیجانات عادی است. خدا را شکر که مزد صبر و تلاش مان را گرفتیم.
مدیرعامل باشگاه ذوب آهن تصریح کرد: بازی سختی بود؛ منصوریان و همکارانش همراه با هواداران زحمات زیادی کشیدند و از تمام آنها تشکر می کنم. به این پیروزی نیاز داشتیم و امیدوارم بتوانیم این روند را در فولادشهر ادامه دهیم.
آذری درباره مشکلات ذوب آهن و حمایت ها از این باشگاه گفت: همین که یزدی زاده و اعضای هیأ ...

[ مشاهده متن کامل آذری: فکر می کنم اصفهانیان و همکارانش زبانم را بیرون بکشند/برای هر چیزی آماده ام، شاید محروم شوم فارس نیوز ]