شکست ترامپ از «سی ان ان» در دادگاه

دریافت خبر : جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۷
شکست ترامپ از «سی ان ان» در دادگاه
«سی ان ان» امروز جمعه گزارش داد یک قاضی آمریکایی به کاخ سفید دستور داده مجوز خبرنگار اخراج شده این شبکه خبری برای ورود به کاخ سفید را احیا کند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، «سی ان ان» امروز جمعه گزارش داد یک قاضی آمریکایی به کاخ سفید دستور داده مجوز خبرنگار اخراج شده این شبکه خبری برای ورود به کاخ سفید را احیا کند. 
 «سی ان ان» سه شنبه گفته بود از «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا و دستیارانش بابت لغو مجوز ورود خبرنگار این شبکه به کاخ سفید شکایت کرده است. 
ترامپ چندین بار در کنفرانس های خبری از سوالات «جیم آکوستا»، خبرنگار «سی ان ان» برآشفته شده. او چند روز پیش، «آکوستا» را «گستاخ» و «سی ان ان» را رسانه جعلی توصیف کرد.
کاخ سفید پس از این مشاجره اعلام کرد مجوزهای ورود جیم آکوستا در کنفرانس های خبری را باطل کرده است. 
سی ان ان در بیانیه ای روز سه شنبه اعلام کرد از دادگاه خواسته حکم لغو ورود خبرنگارش به کاخ سفید معلق شود. این شبکه خبری گفت به دنبال لغو دائمی این دستور خواهد بود.
در بخشی از این بیانیه آمده است: «با آنکه حکم [کاخ سفید] مختص سی ان ان و آکوستا است، این اتفاق می تواند برای هر کس دیگر بیفتد. در صورتی که این حکم به چالش کشیده نشود، اقدامات کاخ سفید می تواند باعث ایجاد اثرات مضر برای هر روزنامه نگاری شود ...

[ مشاهده متن کامل شکست ترامپ از «سی ان ان» در دادگاه فارس نیوز ]

آخرین اخبار فارس نیوز