راه اندازی موزه هنر مصطفی (ص)

دریافت خبر : دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۵
راه اندازی موزه هنر مصطفی (ص)
دبیر شورای سیاست گذاری جایزه مصطفی (ص) از راه اندازی موزه هنر مصطفی(ص) در سال آینده خبر داد و گفت: تاکنون ۲۰ هنر از هنرمندان برجسته به موزه اهدا شده است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری شبستان ، « مهدی صفاری نیا » در مراسم اختتامیه رقابت کنز که در دانشگاه امیر کبیر برگزار شد گفت:هدف بنیاد علم و فناوری مصطفی(ص) ایجاد شبکه سازی نخبگان است .
دبیر شورای سیاست گذاری جایزه مصطفی (ص) افزود:یکی از ماموریت های ما تعامل بیشتر برای هم افزایی علم و فناوری در جهان اسلام است .
صفاری نیا با اشاره به برگزار سه دوره مسابقه دانش آموزی نور افزود: تعداد ۶ هزار اثر علمی از سوی دانش آموزان به این سه دوره ارسال شده است که شور و اشتیاقی هم در مدارس ایجاد شده است .
دبیر شورای سیاست گذاری جایزه مصطفی با اشاره به فعالیت های علمی دانشجویان گفت: در همین راستا اولین دوره رقابت علمی کنز برگزار شد .
صفاری نیا تاکید کرد: تمامی منابع فعالیت های بنیاد جایزه مصطفی (ص) توسط خیرین و واقفین تامین می شود که یک حرکت خودجوش غیردولتی است .
دبیر شورای سیاست گذاری جایزه مصطفی با یاد آوری رویداد استپ گفت: در حوزه دانشگاهیان سه تجربه موفق سال های گذشته در ایران، مالزی داشته ایم و امسال این تجربه را در کشور عمان خواهیم داشت .
وی از راه اندازی موزه هنر مصطفی(ص) د ...

[ مشاهده متن کامل راه اندازی موزه هنر مصطفی (ص) شبستان ]