آیا افشانی با کسانی ساخته بود؟

دریافت خبر : چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۰
حسن رسولی و محمود میرلوحی طی تذکراتی در جلسه امروز شورای شهر با انتقاد از فضاسازی های مسموم اخیر علیه شهرداری تهران گفتند شهادت می دهیم افشانی یک مدیر سالم و پاکدست بود و در دوره خود به هیچ احدی باج نداد.

اعتمادآنلاین| فرشاد اعظمی: جلسه علنی روز سه شنبه شورای شهر تهران شاهد آخرین حضور محمدعلی افشانی در این شورا بود. معاونان شهرداری و در راس همه آنها پیروز حناچی نیز در این جلسه حضور داشتند تا محمدعلی افشانی تنها نباشد. اعضای شورا با او عکس یادگاری گرفتند و محسن هاشمی نیز با اهدای چند جلد از خاطرات مرحوم آیت الله به افشانی از او تقدیر کرد.
البته همه جلسه شورای شهر به اینجا ختم نشد. محمدعلی افشانی در این جلسه گزارشی از عملکرد شش ماهه خود را در شهرداری تهران برای اعضای شورای شهر تشریح کرد. افشانی در بخش پایانی صحبت هایش از هجمه ها و جریان سازی هایی انتقاد کرد که علیه او و شهرداری تهران انجام گرفته بود. اینکه هر روز دروغی علیه شهرداری به پا کردند؛ یک روز گفتند که او با سپاه برای نزدیک شدن به مقامات عالی کشور رایزنی کرده و روز دیگر او را به لابی با رییس مجلس برای انتخابات متهم کردند.
در مقابل نیز اعضای شورای شهر در حمایت از شهردار بازنشسته تهران بر این مساله تاکید کردند که افشانی در همین زمان کوتاه توانست خدمات بزرگی را برای پایتخت انجام دهد.از جمله حسن رسولی و محمود میرلوحی که با ...

[ مشاهده متن کامل آیا افشانی با کسانی ساخته بود؟ اعتماد آنلاین ]

آخرین اخبار اعتماد آنلاین