زمین لرزه ۵.۱ ریشتری عنبرآباد خسارت نداشت

دریافت خبر : شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۷:۴۲
زمین لرزه ۵.۱ ریشتری عنبرآباد خسارت نداشت
مجید سعیدی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه ساعت ۲۳ و ۴۷ جمعه شب زمین لرزه ای به بزرگی ۵.۱ عنبرآباد را تکان داد، افزود: بلافاصله بعد از وقوع زمین لرزه تیم های محلی و تیم های ارزیاب هلال احمر به منطقه اعزام شدند. سعیدی گفت: تیم های ارزیاب مناطق را بررسی کرده و اعلام کردند که زمین لرزه شب گذشته هیچگونه خسارت جانی و مالی نداشته است. مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان تصریح کرد: زمین لرزه گفته شده در عمق ۲۰ کیلومتری از سطح زمین و در منطقه غیر مسکونی رخ داده است. وی ادامه داد: کانون زمین لرزه ۵.۱ ریشتری عنبرآباد در فاصله ۱۸ کیلومتری تا مردهک و ۵۱ کیلومتری تا مرکز شهرستان عنبرآباد قرار دارد. سعیدی با اشاره به اینکه مردم عنبرآباد دیشب را در منازلشان سپری کردند، گفت: زمین لرزه در مناطق مسکونی چندان احساس نشده و مشکلی در منطقه ایجاد نشده است.

مجید سعیدی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه ساعت ۲۳ و ۴۷ جمعه شب زمین لرزه ای به بزرگی ۵.۱ مردهک عنبرآباد را تکان داد، اظهار کرد: بلافاصله بعد از وقوع زمین لرزه تیم های محلی و تیم های ارزیاب هلال احمر به منطقه اعزام شدند.
سعیدی گفت: تیم های ارزیاب مناطق را بررسی کرده و اعلام کردند که زمین لرزه شب گذشته هیچگونه خسارت جانی و مالی نداشته است.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان تصریح کرد: زمین لرزه گفته شده در عمق ۲۰ کیلومتری از سطح زمین و در منطقه غیر مسکونی رخ داده است.
وی ادامه داد: کانون زمین لرزه ۵.۱ ریشتری عنبرآباد در فاصله ۱۸ کیلومتری تا مردهک و ۵۱ کیلومتری تا مرکز شهرستان عنبرآباد قرار دارد.
سعیدی با اشاره به اینکه مردم عنبرآباد دیشب را در منازلشان سپری کردند، گفت: زمین لرزه در مناطق مسکونی چندان احساس نشده و مشکلی در منطقه ایجاد نشده است.
مردهک از توابع شهرستان عنبرآباد واقع در جنوب استان کرمان است.

[ مشاهده متن کامل زمین لرزه ۵.۱ ریشتری عنبرآباد خسارت نداشت خبرگزاری مهر ]