توزیع اعتبارات در ورزش و جوانان عادلانه انجام می شود

دریافت خبر : دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۸
توزیع اعتبارات در ورزش و جوانان عادلانه انجام می شود
اقتصاد ایران: ارومیه- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر ورزش و جوانان یا اشاره به اهمیت هر دو بخش ورزش و جوانان در این وزارتخانه گفت: توزیع اعتبارات در سرفصل های خاص به صورت عادلانه انجام می شود.

«ژاله فرامرزیان» روز دوشنبه در جمع صمیمی کارکنان اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی افزود: توزیع اعتبارات در سر فصل های خاص مازاد به صورت جداگانه گنجانده شده است.
وی با بیان اینکه تقویت منابع انسانی وزارت ورزش و جوانان در دستور کار قرار دارد، افزود: این در حالی است که زیر ساخت های منابع مالی این وزارت خانه از سال های گذشته ضعیف بوده و برای افزایش پرداختی ها در طول هشت سال اخیر تلاش های زیادی انجام شده است.
وی بیان کرد: البته شرایط نامساعد اقتصادی حاکم بر کشور همواره نوعی حالت ایستایی به افزایش پرداختی ها داده است ولی تمام تلاش دست اندرکاران وزارت ورزش و جوانان، احقاق حق کارکنان و توزیع عادلانه آن است.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه کمک های رفاهی کارکنان از پنج به 10 درصد افزایش یافته است، گفت: این میزان در سال آینده تا 15 درصد افزایش می یابد.
فرامرزیان گفت: انتظار داریم در حوزه جوانان و ورزش قهرمانی و همگانی که از اهمیت خاصی برخوردار است، برنامه ها و طرح های از سوی کارشناسان امر تدوین شود که بتواند سلامتی و نشاط اجتماعی را به ارمغان آورد.
وی ...

[ مشاهده متن کامل توزیع اعتبارات در ورزش و جوانان عادلانه انجام می شود اکو نیوز ]

آخرین اخبار اکو نیوز