بازی موبایلی Breaking Bad: Criminal Elements به طور رایگان در اواخر سال 2019 منتشر می شود!

آی تی رسان شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۶

شرکت سونی به همراه FTX Games از نسخه موبایلی بازی سریال محبوب بریکینگ بد (Breaking Bad) رونمایی کردند. بعد از گذشت 11 سال از پخش اولین قسمت این سریال تلویزیونی مشهور و پرطرفدار، اکنون کاربران می توانند این بازی را با نام کامل Breaking Bad: Criminal Elements، نیز تجربه نمایند. بازی موبایلی بریکینگ بد در هر دو نسخه اندروید و iOS در دسترس است.
تبلیغات
اخبار خودرو / بلیط هواپیما / لپ تاپ قسطی
https://itresan.com/wp-content/uploads/2019/01/Breaking_Bad__Criminal_Elements_-_Coming_Soon.mp4
براساس تبلیغات انجام شده به نظر می رسد این بازی موبایلی رایگان است و توسط تیم Plamee توسعه یافته و FTX Games نیز مسئولیت پخش آن را بر عهده خواهد داشت. در این بازی شخصیت های اصلی سریال یعنی والتر وایت ، جسی پینک من، گاس فرینگ، سوئل گودمن و مایک ارمانتروت حضور دارند.
هدف اصلی در این بازی، طراحی و انجام عملیات های جنایی با استفاده از آیتم های ویژه ای مانند دستورالعمل های ساخت مت آمفتامین است! با اینکه اطلاعات کمی در این رابطه وجود دارد ولی به نظر می رسد این بازی در سبک استراتژی ساخته شده و به بازیکنان اجازه می دهد تا مشکلات روحی و روانی خود را در طی این فعالیت های جنایی تخلیه نمایند. به گزارش Hollywood Reporter، بازی Breaking Bad: Criminal Elements از اواخر امسال برای دستگاه های اندرویدی و iOS منتشر خواهد شد و همانطور که اشاره شد این بازی رایگان است و کاربران می توانند آن را از طریق اپ استور و پلی استور گوگل دریافت کنند.

سرخط اخبار