ممنون سردار که شادی را به رسمیت شناختید

انتخاب شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵
مردم ایران با یک اتفاق کوچک هم خوشحال می شوند و کیف دنیا را می برند.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
مردم ایران با یک اتفاق کوچک هم خوشحال می شوند و کیف دنیا را می برند.
مصطفی داننده در عصر ایران نوشت: فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که در آن چند سرباز دسته موسیقی، در حین تمرین، چند حرکت موزون انجام می دهند. فرمانده شان هم آنجا ایستاده است و با آنها شوخی می کند.
این فیلم واکنش های مختلفی به همراه داشت برخی از آن استقبال کردند و عده ای دیگر از آن گلایه کردند.
مهم ترین واکنش مربوط به سردار کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی ستاد کل نیروهای مسلح بود. سردار در استوری اینستاگرام خود نوشت: «ان شاءالله سربازان وطن همیشه شاد و دلخوش و سرزنده باشند. عده ای گلایه مند هستند و خودشان دست در دست دشمن باعث نفاق بین یگان ها هستند. یک کلیپ ساده شادی از سربازان که حتما در هر جایی صورت می گیرد اما فیلمش پخش نمی شود. فکر کنید جوان خودتان است! حق شادی ندارد؟ دشمن شادکن نباشیم.»
سردار کمالی به نکته مهمی اشاره کرده است؛ « حق شادی». مردم، حق دارند شاد باشند و معلوم نیست چرا برخی در این میان از شادی مردم ناراحت هستند.
ما انسان هستیم مانند میلیاردها انسان دیگر که بر روی کره زمین زندگی می کنند. ما احساس داریم و قلب، این دو احتیاج به شادی دارند. احتیاج به زندگی. انتظار مردم زیاد نیست. آنها نمی خواهند در داستان هزار و یک شب تحریم، شادی هم تحریم شود. مردم احتیاج به دلخوشی دارند.
مردم ایران با یک اتفاق کوچک هم خوشحال می شوند و کیف دنیا را می برند.
در این دنیایی که زندگی سخت پیش می رود، نباید شادی را از مردم دریغ کرد. از فیلم منتشر شده هویدا بود که این سربازان از ته دل خوشحال هستند. سربازانی که حقوق شان به اندازه ...

سرخط اخبار