انقلاب اسلامی حرکتی که در تاریکنای خفقان، همچون برقی درخشیدن گرفت

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۹
انقلاب اسلامی حرکتی که در تاریکنای خفقان، همچون برقی درخشیدن گرفت
حجت الاسلام محمودزاده گفت: رهبریِ انقلابی به این بزرگی باید دارای نقشه ای از قبل طراحی شده و استوار باشد تا بتواند هیمنه ی مستکبران جهان را شکسته و با عبور از آن ها قدرت حکومت اسلامی را به دست گیرد.

حجت الاسلام محمودزاده ، در نشست صیرتی اعتقادی که با حضور فرماندهان پایگاه ها و اعضای شورای حوزه کوثر 2 در سالن اجتماعات این حوزه برگزار شد ، گفت: انقلاب اسلامی ایران حرکتی بود که در تاریکنای خفقان، همچون برقی درخشیدن گرفت چرا که امام خمینی(ره) پرچمدار این حرکت و رهبر این نهضت اسلامی بود.
وی افزود : رهبریِ انقلابی به این بزرگی باید دارای نقشه ای از قبل طراحی شده و استوار باشد تا بتواند هیمنه ی مستکبران جهان را شکسته و با عبور از آن ها قدرت حکومت اسلامی را به دست گیرد.
محمودزاده گفت:مؤلفه های این انقلاب کبیر اسلامی برگرفته از متن اسلام است تا هویت خویش را حفظ و به رخ عالمیان بکشد،زیرا عمل کردن مطابق سنن الهی، نسخه ی طلایی پیروزی این انقلاب بود.
وی در ادامه ، اولین شرطی که باید موجود باشد تا نصرت الهی شامل حال افراد ملت شود را باور داشتن به رسیدن نصرت الهی دانست.
وی درادامه افزود :ما دو غفلت داریم یکی غفلت از این که قرآن وسیله ی اجتماع ما مسلمانهاست، دوم، غفلت ازباور به مفاهیم قرآنی و اعتراف به آنچه که خدای متعال به ما در قرآن کریم وعده کرده است.
وی در پایان خاطر نشان کرد : وعده ها ...

[ مشاهده متن کامل انقلاب اسلامی حرکتی که در تاریکنای خفقان، همچون برقی درخشیدن گرفت بسیج نیوز ]

آخرین اخبار بسیج نیوز