سپاس از بهترین مردم تاریخ!

دریافت خبر : سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰:۱۵
بدون تردید نسل سوم و چهارم، مدیران آینده دهه پنجم و بعد از آن هستند.این دهه عملاً، دهه تودیع و معارفه کریمانه نسل اول و دوم از مناصب و جایگاههای مدیریتی باید باشد.

به گزارش مشرق؛ حجت الاسلام و المسلمین حمید مشهدی آقایی با حضور در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن شهرستان دماوند و جشن ملی پیروزی انقلاب اسلامی طی سخنانی به تحلیل و تبیین سه مرحله چگونگی پیروزی انقلاب، مسیر چهل ساله ای که آمده ایم و افق پیش رو پرداختند که توجه خوانندگان را به این سخنان جلب می نماییم:
اول .شکر و سپاس به درگاه خداوند علیم وقدیر به خاطر این مردم عزیز وهوشیار و بی نظیر که متفاوت ترین جشن انقلاب را در هزار نقطه کشور برگزار می کنند. متمایزترین جشن استقلال و پیروزی که باید در کتاب رکوردها ثبت شود، جشن چهل ساله ی ایرانیان در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی است.همه جای دنیا جشنهای استقلال تشریفاتی و دکوری ودریک میدان مرکزی انجام می شود.اما اینجا ایران است…ایران انقلابی
پیروزیم وسربلند!
دوم . چهل سال را با همه فرازها و فرودها، تلخی و شیرینی ها، درسها و عبرتها، شکست ها و پیروزیها، کامیابی ها و ناکامی ها، پشت سر گذاشتیم، اما امروز به قاطعیت می توانیم بگوییم: پیروزیم و سربلند!
انقلاب اسلامی ادامه دارد....
سوم .به فرموده ی رهبری عزیزمان:

دوران چهل سالگی انقلاب، دوران فرتوتی و پیری نیست، چلچله ی حرکت و تلاش است.
دوران چهل سالگی، ما برخلاف بزرگترین انقلابهای دنیا، دوران عقب گرد و ارتجاع نیست، دوران پیشرفت و ساختن تمدن اسلامی در مسیر حرکت ملت ماست.
چهل سالگی انقلاب مان، دوران، پختگی و قوام فکر و تصمیم و اقدام انقلابی مردم و مسئولان است.
دوران پیشرفت عزتمندانه و قدرتمندانه ایران اسلامی در جهان است.
چهل سالگی انقلاب اسلامی، دوران گرایش عمیق نسل سوم و چهارم به آرمانهای امام و شهیدان است.

سرانجام اینکه پس از چهل سال از ...

[ مشاهده متن کامل سپاس از بهترین مردم تاریخ! مشرق نیوز ]

آخرین اخبار سیاسی