استعفای انصاری فرد بخاطر ورود ابوالمشاغل بازنشسته فوتبال به فوتسال

خبر آنلاین سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۹
محمدحسن انصاری فرد از سمت خود در فدراسیون فوتبال استعفا داد.

حسین قدوسی: محمد رضا ساکت در حالی از سوی تاج به عنوان عضو کمیته فنی فوتسال و فوتبال ساحلی منصوب شد که انصاری فرد در 15 تیرماه مکتوب به تاج گفته بوده در صورت صدور چنین حکمی از ریاست کمیته فنی و حتی سازمان لیگ استعفا خواهد داد. 
امروز اما حکم ساکت صادر شد و انصاری فرد هم به محض رویت حکم درنگ نکرد و " استعفا نامه بدون بازگشت " خود را منتشر کرد. ساکت علاوه بر سرپرستی تیم ملی علنا مدیر تیم های ملی هم هست و به نوعی دبیر فدراسیون و خیلی های دیگر هم در فدراسیون امورات را با او هماهنگ می کنند
اوضاع تیم های ملی پایه که مشخص است. آیا ساکت تخصصی در فوتسال و فوتبال ساحلی هم دارد که عضو کمیته فنی شده؟ آیا فوتسال هم به سرنوشت دیگر تیم های ملی قرار است دچار شود؟ 
آیا در فوتبال ما قحط الرجال است که ساکت عهده دار این همه مسوولیت شده؟ آیا فدراسیونی که نه میلیون دلارش در فیفا بلوکه شده امروز به این علت ماهها از وزارت ورزش بودجه ای دریافت نکرده که تاج دبیر کل بازنشسته خود را تبدیل به همه کاره فدراسیون کرده و در اجرای تمام و کمال قانون بازنشسته ها جز درباره کفاشیان و اصفهانیان و یکی دو نفر دیگر تمکین نکرده ؟ 
آیا فوتبال ایران و تیم های ملی امروز قربانی حضور پررنگ ساکت در پشت پرده ارکان قدرت فدراسیون شده و یکی از عللی که فدراسیون بودجه ای را دریافت نمی کنند همین است؟ اصولا آیا این دور زدن قانون نیست که یک بازنشسته به ظاهر کنار برود اما علنا نسبت به گذشته اختیارات بیشتری داشته باشد؟ 
اصلا چه اصراری هست که ساکت در همه عرصه ها حرف اول را بزند؟ساکت در زمینه فوتسال و فوتبال ساحلی چه تخصصی دارد؟ او چوب جادو دارد یا اینکه می تواند با یک دست ده ...

سرخط اخبار