سیطره آتشباری ارتش سوریه بر شهرک راهبردی «ابوالظهور» در ادلب

دریافت خبر : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۱
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس ، ارتش سوریه و نیروهای همپیمانش در بخش جنوبی ریف ادلب همچنان با تروریستهای جبهه النصره درگیر هستند. نیروهای مقاومت در ریف ادلب به تازگی موفق شدند فرودگاه راهبردی نظامی «ابوالظهور» را آزاد کنند. گروه موسوم به دیده بان حقوق بشر سوریه وابسته به معارضان، گزارش داد که جنگنده های سوری در اطراف شهر «معره النعمان» در بخش جنوبی ریف ادلب، مواضع تروریستها را بمباران کردند. این جنگنده ها همچنین راههایی را که از ادلب به ریف لاذقیه میرسد، به ویژه ریف شعر «جسر الشغور» در غرب ادلب را هدف حملات خود قرار دادند. ارتش سوریه نیز در محورهای شرقی ریف ادلب با تروریستهای جبهه النصره درگیر است. نیروهای سوری در همین محور، و در شهرک «ابوالظهور» با تروریستها درگیر هستند و به گفته دیده بان، موفق شده اند از نظر آتشباری بر این شهرک مسلط شوند. نیروهای مقاومت تنها پس از 48 ساعت از فرودگاه نظامی ابوالظهور، این بار در پی آزادسازی شهرک ابوالظهور هستند انتهای پیام/

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس ، ارتش سوریه و نیروهای همپیمانش در بخش جنوبی ریف ادلب همچنان با تروریستهای جبهه النصره درگیر هستند.
نیروهای مقاومت در ریف ادلب به تازگی موفق شدند فرودگاه راهبردی نظامی «ابوالظهور» را آزاد کنند.
گروه موسوم به دیده بان حقوق بشر سوریه وابسته به معارضان، گزارش داد که جنگنده های سوری در اطراف شهر «معره النعمان» در بخش جنوبی ریف ادلب، مواضع تروریستها را بمباران کردند.
این جنگنده ها همچنین راههایی را که از ادلب به ریف لاذقیه میرسد، به ویژه ریف شهر «جسر الشغور» در غرب ادلب را هدف حملات خود قرار دادند.
ارتش سوریه نیز در محورهای شرقی ریف ادلب با تروریستهای جبهه النصره درگیر است.
نیروهای سوری در همین محور، و در شهرک «ابوالظهور» با تروریستها درگیر هستند و به گفته دیده بان، موفق شده اند از نظر آتشباری بر این شهرک مسلط شوند.
نیروهای مقاومت تنها پس از 48 ساعت از فرودگاه نظامی ابوالظهور، این بار در پی آزادسازی شهرک ابوالظهور هستند.
ارتش سوریه و نیروهای مقاومت صبح امروز دامنه سیطره خود بر مناطق اطراف فرودگاه ابوالظهور را گسترش داده و از آن فراتر رفتند و ...

[ مشاهده متن کامل سیطره آتشباری ارتش سوریه بر شهرک راهبردی «ابوالظهور» در ادلب فارس نیوز ]