تیپاکس نماینده می پذیرد

برترینها شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۶
تیپاکس به عنوان مبتکر و بنیانگذار صنعت کوریر سرویس با سابقه ۵۸ ساله خود و با در اختیار داشتن ناوگان مجهز حمل و نقل، اکنون قصد دارد با افزایش نمایندگان خود، خدمات بهتری را ارائه کند.

تیپاکس طی سال های ۱۳۳۹ تاکنون در امر ارسال مرسولات پستی به سراسر کشور فعال است. قدمت و اصالت این شرکت به بیش از ۵۸ سال می رسد و اکنون این شرکت قصد دارد تا با افزایش نمایندگان خود در سراسر کشور خدمات بهتری را به هم میهنان ارائه کند.
تیپاکس به عنوان مبتکر و بنیانگذار صنعت کوریر سرویس در ایران با ۵۸ سال سابقه و با در اختیار داشتن ناوگان مجهز حمل و نقل، قریب به ۳۰۰۰ نفر پرسنل امین و مجرب و ۲۵۰ شعبه در سراسر کشور، پیشتاز عرصه ارسال سریع محمولات (به صورت درب به درب) در ایران است.
مزایای نمایندگی تیپاکس
فرنچایز یا اعطای حق امتیاز مدلی جهت توسعه کسب و کار است که ضمن کارآفرینی کمک می کند خدمات مشترکی به مشتریان تحت نام یک شرکت ارائه شود. از نمونه های موفق این مدل کسب و کار می توان به مک دونالد اشاره کرد که تا سال ۲۰۱۶، ۳۷۰۰۰ شعبه در سراسر دنیا داشته که به بیش از ۷۰ میلیون نفر در سراسر جهان روزانه غذا فروخته اند. زمانی که امتیاز نمایندگی تیپاکس را دریافت می کنید از مزایای متعددی برخوردار می شوید که برخی از مهم ترین آن ها عبارتند از:
برخورداری از درآمد مناسب بدون وابستگی به نوسانات قیمت ارز و طلا بهره مندی از تجربه موفقیت آمیز یک کسب و کار با تجربه (لازم نیست چرخ را اختراع کنید) بهره مندی از قدرت برند تیپاکس بهره مندی از یک چرخه ی کامل کسب و کار به محض ورود به سیستم تیپاکس بهره مندی از مزایای سیستم های مارکتینگ و تبلیغاتی یکپارچه همسو با سایر شعب تیپاکس بهره مندی از کلیه ی دستورالعمل های چگونگی انجام کار و فعالیت های روزمره
تمام موارد بالا به این معنا است که فرد به محض دریافت شعبه ی خود، از تمام مزایای یک کسب و کار ...

سرخط اخبار