نسخه جدید iOS ۱۳ چه ویژگی های جالبی دارد؟

تیتربرتر سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۰

به گزارش تیتربرتر؛
فرصت را غنیمنت می دانیم و تا زمان انتشار نسخه نهایی iOS ۱۳ با هم به ویژگی های جدید این سیستم عامل موبایل نگاهی خواهیم داشت.
برترین ها: اپل در مراسم WWDC که ماه ژوئن برگزار شده بود از توسعه نسخه جدید iOS ۱۳ خبر داد و طبق معمول در این نسخه با سیستم عامل موبایلی طرف هستیم که میزبان ویژگی های جدید و جالبی است. این ویژگی ها به اندازه ای جالب و جذاب است که کاربران گوشی های آیفون از هم اکنون برای استفاده از آن ها لحظه شماری می کنند.
به این ترتیب فرصت را غنیمنت می دانیم و تا زمان انتشار نسخه نهایی iOS ۱۳ با هم به ویژگی های جدید این سیستم عامل موبایل نگاهی خواهیم داشت.
تعامل بهتر با سخت افزار گوشی
طبق روال معمول، اپل در نسخه iOS ۱۳ بهینه سازی های چشم گیری را برای تعامل بهتر نرم افراز با سخت افزار گوشی انجام داده و به همین دلیل سیستم عامل iOS در نسخه ۱۳ راحت تر و روان تر روی گوشی اجرا می شود، این بهینه سازی به اندازه ای است که گوشی های آیفون که از قابلیت فیس آی دی (Face ID) بهره می گیرند به میزان ۳۰ درصد سرعت بیشتری را با iOS ۱۳ تجربه خواهند کرد.
سرعت اجرای اپلیکیشن ها نیز در iOS ۱۳ سریع تر شده و به لحاظ حجم نیز اپلیکیشن ها فضای کمتری را برای دانلود و اجرا در گوشی نیاز دارند. بهینه سازی نرم افزاری در جدیدترین نسخه از سیستم عامل آیفون به همین جا ختم نمی شود و اپلیکیشن هایی که نصب شده اند برای دریافت به روزرسانی، حدود ۶۰ درصد آپدیت کمتری نیاز دارند.
به لطف چنین ویژگی هایی اپل قابلیت محدود کردن دانلود اپلیکیشن ها از طریق دیتای گوشی را حذف نموده است.
حالت استفاده گوشی در شب
این قابلیت ...

سرخط اخبار