«نقاشی سفید» روی صحنه می رود

دریافت خبر : چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۹
«نقاشی سفید» روی صحنه می رود
نمایش «نقاشی سفید» به کارگردانی امیرحسین شفیعی با موضوع دفاع مقدس در یادواره ۱۱۰ شهید هنرمند استان مازندران روی صحنه خواهد خواهد رفت.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری آنا از  حوزه هنری ، امیرحسین شفیعی مدیر دفتر تولید تئاتر حرفه ای مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری، از اجرای یک نمایش در یادواره 110 شهید هنرمند استان مازندران خبر داد و گفت: نمایش «نقاشی سفید» به نویسندگی و کارگردانی خودم و با بازی روح الله سنایی، مهدی حبیبی و رستا رضوی در یادواره 110 شهید هنرمند استان مازندران روی صحنه خواهد رفت.
شفیعی در مورد چگونگی شکل گیری این نمایش و اجرای آن در مازندران گفت: این نمایش با همکاری حوزه هنری انقلاب اسلامی و سازمان بسیج هنرمندان کشور به دعوت سپاه کربلای استان مازندران تولید شده است. نمایش «نقاشی سفید» 7 آذرماه سال جاری هم زمان با برپایی یادواره 110 شهید هنرمند استان مازندران در محل برگزاری این یادواره در سالن همایش متل بانک ملی بابلسر با حضور خانواده معظم شهدا، مسئولان و مخاطبان استان مازندران روی صحنه خواهد رفت.
وی در ادامه در خصوص موضوع و شیوه اجرای تازه ترین اثر خود گفت: نمایش «نقاشی سفید» در دو بخش به وقایع هشت سال دفاع مقدس می پردازد. سخنران یادواره 110 شهید هنرمند استان مازندران و مخاطب ویژه این نمایش سردار ...

[ مشاهده متن کامل «نقاشی سفید» روی صحنه می رود خبرگزاری آنا ]