اقدامات آمریکا بر اساس اطلاعات غلط منافقان شکل می گیرد/ ایجاد سوئیفت جدید و پیمان های پولی

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۵
اقدامات آمریکا بر اساس اطلاعات غلط منافقان شکل می گیرد/ ایجاد سوئیفت جدید و پیمان های پولی
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: عقبه اقدامات آمریکایی ها اطلاعات غلطی است که منافقان در اختیار آنها قرار می دهند.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، محمدرضا پورابراهیمی صبح امروز در نشست مجمع عالی بسیج ناحیه مقاومت حضرت رسول (ص) کرمان اظهار داشت: فرمانداری با همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و شورای شهر در زمینه واگذاری زمین های با کاربری های چند گانه فرهنگی، آموزشی و ... برای ایجاد فعالیت های اقتصادی و تولیدی به بسیج اقدام می کنند.
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس همچنین تامین اعتبار برای وام های واحدهای خوداشتغالی با جمع بندی کارگروه اقتصادی مجمع عالی بسیج ناحیه مقاومت حضرت رسول (ص) از طریق فرمانداری کرمان را خواستار شد.
وی در این نشست با اشاره به مسائل روز کشور و تحریم های آمریکا اظهار داشت: آخرین سری تحریمی که آمریکایی ها علیه جمهوری اسلامی اعمال کردند، مربوط به سال های 90 و 91 بود که خودشان آن را فلج کننده می دانستند و به دنبال فروپاشی نظام بودند، اما پیش بینی آنها تحقق نیافت.
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس بیان داشت: الان فضاهای اجتماعی که عقبه بسیاری از آنها منافقان و سلطنت طلبان هستند به دنبال ایجاد فضایی هستند که عنوان کنند مسؤولان به فکر حل مشکلات اقتصادی جامعه نیستند و این یک خیان ...

[ مشاهده متن کامل اقدامات آمریکا بر اساس اطلاعات غلط منافقان شکل می گیرد/ ایجاد سوئیفت جدید و پیمان های پولی فارس نیوز ]

آخرین اخبار فارس نیوز