برایتون ۰-۱ لیورپول؛ پیروزی دشوار صدرنشین

آی اسپورت شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴

آی اسپورت - لیورپول در شبی که همانند هفته های گذشته نتوانست نمایش درخشانی ارائه دهد، با تک گل محمد صلاح در اوایل نیمه دوم از روی نقطه پنالتی موفق شد برایتون را شکست داده و فاصله اش را با یک بازی بیشتر نسبت به سیتی به امتیاز هفت برساند.
اولین فرصت بازی در دقیقه ۹ برای لیورپول ایجاد شد اما پاس به بیرون رابرتسون و ضربه فرمینیو راهی به دروازه برایتون نیافت. دقایقی بعد برایتون اولین فرصت خود را روی دروازه لیورپول خلق کرد اما ضربه سر مورای از بالای دروازه آلیسون به بیرون رفت.
در دقیقه۲۵ روی ارسال آرنولد، فابینیو می توانست گل اول لیورپول را به ثمر برساند اما ضربه سر او نیز در چارچوب نبود.
 لیورپول تلاش زیادی برای باز کردن دروازه برایتون کرد اما بی دقتی مهاجمان این تیم در محوطه جریمه باعث شد ۴۵ دقیقه نخست علیرغم برتری نسبی مرسی سایدی ها به تساوی بدون گل به پایان برسد. لیورپول که به پیروزی نیاز داشت، نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و در همان ابتدا می توانست توسط محمد صلاح به گل برسد اما ضربه زمینی این بازیکن توسط بوتون مهار شد.
اما در دقیقه ۴۹ لیورپول با متوقف شدن محمد صلاح در محوطه جریمه به یک ضربه پنالتی دست یافت که خود این ستاره مصری موفق شد آن را تبدیل به گل کند و تیم یورگن کلوپ با یک گل از حریف پیش افتد.
در دقیقه ۵۸ روی ارسال مونتویا، برایتون می توانست به گل تساوی دست پیدا کند اما ضربه سر گراس با حضور به موقع فابینیو دفع شد.
در دقیقه ۶۷ لوکادیا از پشت محوطه شانس خود را برای باز کردن دروازه آلیسون امتحان کرد اما ضربه محکم او از بالای دروازه به بیرون رفت.
در دقیقه ۸۰ روی همکاری صلاح و واینالدوم، ستاره هلندی لیورپول تا آستانه زدن گل ...

سرخط اخبار