تاج چگونه در فدراسیون فوتبال ماند

دریافت خبر : جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۹:۳۹
تاج چگونه در فدراسیون فوتبال ماند
ماجرای بازنشستگی رئیس فدراسیون فوتبال و اتفاقاتی که پیرامون این فدراسیون رخ داد، پس از برگزاری دو روز جلسه با حضور وزیر ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک به ماندن مهدی تاج ختم شد.

به گزارش مشرق ، از روزی که قانون منع بکارگیری بازنشستگان به تصویب رسید و پس از ان ابلاغ شد، مشخص بود مهمترین فدراسیونی که پیرامون آن اتفاقات ریز و درشتی رخ خواهد داد، فدراسیون فوتبال است که در گذشته نیز یک بار سابقه دخالت دولت و تعلیق را داشت.
رایزنی هایی که برای ماندن آغاز شد
از همان روزهای ابتدایی مسئولان فدراسیون فوتبال رایزنی ها برای ماندن در مسئولیت شان را آغاز کردند و نشست هایی را هم با مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا و فدراسیون بین المللی فوتبال برگزار کردند. هر چند عنوان شد سفر مهدی تاج به سوئیس و دیدار با جیانی اینفانتیون ربطی به موضوع بازنشستگی رئیس و اعضای هیات رئیسه این فدراسیون ندارد اما اتفاقات اخیر و ارسال نامه از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا نشان داد مذاکراتی هم در همین مورد صورت گرفته است.
حضور اینفانتینو در تهران و حمایت ویژه
رئیس فدراسیون بین المللی فوتبال درحالی راهی تهران شد تا فینال لیگ قهرمانان آسیا بین تیم های کاشیما و پرسپولیس را در ورزشگاه آزادی تماشا کند که برخی تصور می کردند وی با دعوت مسئولان باشگاه پرسپولیس به تهران سفر کرده است اما یک ...

[ مشاهده متن کامل تاج چگونه در فدراسیون فوتبال ماند مشرق نیوز ]