افتتاح خط تولید جدید داروهای ضد سرطان؛ بزودی

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۶:۱۸
افتتاح خط تولید جدید داروهای ضد سرطان؛ بزودی
اقتصاد ایران: سخنگوی سازمان غذا و دارو از افتتاح بزرگترین کارخانه تولید داروهای ضد سرطان خاورمیانه و بخش بیوتکنولوژی یک گروه دارویی ایرانی در پنجم آذر ماه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری  اقتصادایران ، دکتر کیانوش جهانپور از افتتاح بزرگ ترین کارخانه تولید داروهای ضد سرطان خاورمیانه و همچنین بخش بیوتکنولوژی گروه دارویی اکتوور در پنجم آذر ماه خبر داد و گفت: قرار است ۹ خط جدید تولید دارو با سرمایه گذاری بالغ بر ۱۰۰ میلیون یورو در این مجموعه راه اندازی شود .
وی افزود: بسیاری از شرکت های دارویی ایرانی و تولیدکنندگان مواد اولیه دارو در ماه های اخیر، در راستای تحقق عملی اقتصاد مقاومتی، توسعه تولید داخلی و اشتغال را سرلوحه برنامه توسعه خود قرار داده اند و در ماه های اخیر، برغم همه مشکلات، تولیدکنندگان دارو و مواد اولیه دارویی شاید هر هفته، از اقلام و تولیدات جدید خود رونمایی کرده اند که انعکاس برخی از آنها گاه و بیگاه در رسانه ها آمده است .
جهانپور در ادامه افزود: در همین راستا بخش خصوصی گام های بلند و استواری برداشته است، چنانکه بزودی و به عنوان نمونه، در هولدینگ اکتوور کو که در حال حاضر شامل ۲۷۰۰ نفر پرسنل و دارای بیش از ۴۰ هزار متر مربع فضای تولید است و در شرایطی که به دلیل تحریم ها و تهدیدهای بین المللی، داروهای بیماری های خاص و صعب العلاج مانن ...

[ مشاهده متن کامل افتتاح خط تولید جدید داروهای ضد سرطان؛ بزودی اکو نیوز ]

آخرین اخبار اکو نیوز