تولیدات مکتوب خراسان شمالی در انبارها خاک می خورند

دریافت خبر : چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۹
تولیدات مکتوب خراسان شمالی در انبارها خاک می خورند
اقتصاد ایران: بجنورد- ایرنا- رئیس حوزه هنری خراسان شمالی گفت: از سال 90 تا 96 افزون بر 54 عنوان کتاب در حوزه های مختلف استان تالیف شده که بسیاری از آنها هم اینک در انبارها خاک می خورند.

وحید نمازی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از این تعداد 6 عنوان کتاب در شبکه ملی عرضه شده و مابقی به صورت استانی منتشر شده اند.
وی افزود: هم اینک به جز کتاب طنز آبنبات هلدار که در تیراژ بسیار بالا در کشور عرضه شده بیشتر کتاب هایی که تا سال 96 در استان تولید شده اند در انبارها موجود هستند.
نمازی گفت: برخی از این کتاب ها در مرحله چاپ اول مانده و برخی تا چند نوبت تجدید چاپ شده اما، بعد از آن متوقف شده اند.
وی اظهار داشت: در این راستا از سال 96 به بعد بنا را بر این گذاشتیم که کتاب ها را به صورت ملی عرضه کنیم و به سراغ کتاب هایی برویم که قابلیت ملی شدن را دارند و ناشران ملی این کتاب ها را می پذیرند تا در شبکه فروش قرار گیرد.
رئیس حوزه هنری خراسان شمالی افزود: بر این اساس در سال 96 دو کتاب 'آرزوی دیدار' و 'سال های بی صدا گریه کردن' توسط انتشارات سوره به صورت ملی منتشر شد به طوری که هم اینک حتی یک جلد کتاب نیز در انبارها نداریم.
وی گفت: این کتاب ها چندین دوره تجدید چاپ شده اند و بسیار نیز مورد استقبال مخاطبان ملی قرار گرفته اند و حتی مهر ماه امسال کتاب سال های بی ...

[ مشاهده متن کامل تولیدات مکتوب خراسان شمالی در انبارها خاک می خورند اکو نیوز ]

آخرین اخبار اکو نیوز