وزیر کار: نوربخش هیچ گاه از سختی ها شکایت نکرد

دریافت خبر : جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۱
وزیر کار و رفاه اجتماعی بااشاره به خدمات و تلاشهای دکتر نوربخش گفت: نوربخش هیچ گاه از سختی ها شکایت نکرد و همیشه سر از پا برای خدمت نمی شناخت و برای خدمت آماده بود.

آفتاب نیوز :
شریعتمداری در مراسم ادای احترام و بدرقه پیکرهای دکتر نوربخش و تاج الدین گفت: بنده هم به نوبه خودم این واقعه دردناک را به جامعه خدمت گذاران خدوم ملت شریف ایران که شایسته خدمت گذاری بیش از این هستند، تسلیت عرض می کنم. امروز دو خدمتگذار صدیق، شریف، پاک دست، پرتلاش و سخت کوش با مدیریت جهادی را از دست دادیم.
وی ادامه داد: دکتر نوربخش یک از پزشکان حاذق و دانشمند و فاضل این کشور بود که سال های سال عمر گران قدر خود را از زمان دفاع مقدس _ از زمان جوانی_ در خدمت این مردم شریف در علم پزشکی قرار داده بود. بعد از آن نیز در سال های متمادی خدمت گذار جمع کثیری از اقشار مختلف جامعه ایران و به نوعی با سازمان تامین اجتماعی در ارتباط بود. در مناسب مختلفی در این سازمان در طی بیست و چند سال خدمت گذارنده بود. این اوخر در دولت تدبیر و امید به ریاست سازمان تامین اجتماعی رسیده بود سازمانی که بیش از نیمی از ملت ایران به نوعی برای تامین معاش و تامین خدمات مورد نیاز دیگر چه در دوره خدمت و چه در دوره باز نشستگی با آن در ارتباط هستند).
شریعتمداری با بیان دکتر نوربخش هیچ گاه از سختی ها شکایت نکر ...

[ مشاهده متن کامل وزیر کار: نوربخش هیچ گاه از سختی ها شکایت نکرد آفتاب نیوز ]