البرز به کیش نزدیک می شود

دریافت خبر : شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۲
البرز به کیش نزدیک می شود
با استقبال مردم از پروازهای مسافری فرودگاه پیام و تقاضای آنها برای مسیرهای جدید، پرواز مسیر کرج به کیش این فرودگاه تا چند روز آینده آغاز می شود.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سعید زرندی مدیر عامل فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام با اشاره به اینکه مردم استان البرز یک خواسته 20 ساله برای راه اندازی فرودگاه مسافری در منطقه داشتند، گفت: با حمایت وزارت ارتباطات از این خواسته مردمی، از خرداد ماه سال 96 اجرای این طرح با تغییر کاربری این فرودگاه و استفاده همزمان باری، آموزش و مسافری در دستور کار قرار گرفت.
وی با بیان اینکه نخستین پرواز مسافری این فرودگاه در 23 شهریور ماه امسال به مقصد مشهد مقدس انجام شد، افزود: موضوعی که برای ما در زمینه راه اندازی بخش مسافری اهمیت داشت فرآیند کنترلی نظارتی برای فرآهم کردن استاندارد های لازم بود که با انجام 280 اقدام این فرودگاه آماده خدمت رسانی به مردم استان البرز، غرب استان تهران و استان قزوین شد.
بر اساس این گزارش، با هماهنگی های صورت گرفته تا چند روز آینده پرواز مسیر کرج - کیش از طریق فرودگاه پیام آغاز می شود و مدیران این فرودگاه با توجه به تقاضا برای سایر مسیرها نیز در حال مذاکره و هماهنگی برای افزودن مسیرهای جدید پروازی در آینده ...

[ مشاهده متن کامل البرز به کیش نزدیک می شود وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ]