معرفی بازی موبایل Past For Future؛ روایت سفری تراژیک به گذشته

زومجی شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۸
بازی موبایل Past For Future روایتی تراژیک از تلاش برای تغییر دادن گذشته به منظور رهایی از یک زندگی غم انگیز در زمان حال است. با زومجی و معرفی این بازی موبایل همراه شوید.

بازی موبایل Past For Future شما را با ماجراجویی جذاب و تاثیرگذار یک مرد همراه می کند که در تلاش برای پذیرفتن شرایط زندگی اش است. شما در این بازی اندروید و آیفون زنی را ملاقات خواهید کرد که برخلاف کاراکتر اصلی به دنبال تغییر وضعیت خودش است و قصد دارد با سفری تراژیک به گذشته و تجربه یک زندگی رمانتیک از شرایط کنونی زمان حال رهایی یابد.
در تجربه گیم پلی بازی Past For Future روی نقاطی که می خواهید بروید کلیک می کنید و کارهایی که می توانید انجام دهید روی صفحه به نمایش درمی آید؛ به طور مثال برای صحبت کردن، چای نوشیدن و نشستن روی جاهای مختلف گزینه هایی نمایش داده می شود. برای حرکت دوبعدی در محیط هم می توانید کناره های صفحه نمایش را لمس کنید و شخصیت را حرکت دهید. فضای بازی کاملا هنری است و طراحی شهر تارانتو به زیبایی صورت گرفته است. شهر ساحلی تارانتو جایی است که اتفاقات داستان بازی در آن جریان دارد و قرار است که سفری به آن جا داشته باشید. بازی در حالی شروع می شود که یک مرد با زندگی خودش درگیر است و نمی داند که با سرنوشتش چه کار باید بکند. او به نوعی شرایط کنونی را پذیرفته است و زندگی آرامی هم دارد. در جای دیگر اما زنی را می بینیم که به خاطر گذشته تراژیک اش وضعیت بدی را تجربه می کند و زندگی ناشادی نصیبش شده است. او برخلاف این مرد می خواهد که به گذشته سفر کند و شرایط را تغییر دهد. مرد با این زن آشنا می شود و قصد دارد که به وی کمک کند. باید دید که این مرد چه تغییراتی را به خودش می بیند و داستان غم انگیز زن چه تاثیراتی روی وی خواهد گذاشت. سیستم بازی سرگرم کننده است و علاوه بر تجربه گیم پلی باید دیالوگ ها را هم انتخاب کنید و پیش ...

سرخط اخبار