شیخ دعموش: دولت لبنان فرصت همکاری با ایران را از دست ندهد

دریافت خبر : دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱
شیخ دعموش: دولت لبنان فرصت همکاری با ایران را از دست ندهد
نائب رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان با اشاره به اینکه هدف از سفر وزیر خارجه ایران به لبنان اعلام آمادگی برای کمک به لبنان است، افزود: دولت کنونی لبنان نباید همانند دولت های پیشین فرصت همکاری با ایران را از دست بدهد.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری العهد ، شیخ علی دعموش ، نایب رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان در یک سخنرانی اعلام کرد که هدف از سفر محمد جواد ظریف، وزیر خارجه ایران به لبنان اعلام آمادگی ایران برای ایستادگی در کنار لبنان و کمک و همکاری با دولت جدید لبنان در تمامی سطوح و در زمینه های مختلف است.
وی افزود: دولت کنونی لبنان نباید همانند دولت های پیشین فرصت همکاری با ایران را از دست بدهد و ثابت کند که استقلال و حاکمیت خود را دارد و پایبند به وتوهای آمریکا و شرکای منطقه ای اش علیه پیشنهادات ایران برای کمک به لبنان نیستند.
شیخ دعموش گفت که دولت باید به منافع ملت لبنان اهمیت بدهد زیرا منافع مردم مهم تر از منافع آمریکا و برخی کشورهای منطقه است.
نایب رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان بار دیگر بر منافع ملت لبنان تاکید کرد و گفت: هر کس که کمک ها و حمایت های بدون قید و شرط تقدیم می کند دولت لبنان باید نسبت به آن خوشبین باشد زیرا لبنان برای عبور از بحران ها نیازمند کمک های دیگران است.

[ مشاهده متن کامل شیخ دعموش: دولت لبنان فرصت همکاری با ایران را از دست ندهد ایسنا ]