خلاصه ای از زندگی نامه خواننده پاپ میثم ابراهیمی

جهان نیوز یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۵

میثم ابراهیمی خواننده پاپ ایرانی متولد هشتم شهریور سال 1364 در شهر تهران است. ابراهیم فارق التحصیل رشته مدیریت فرهنگی و دیپلم موسیقی دارد. این خواننده فعالیتش را در عرصه موسیقی در کودکی با خواندن قرآن آغاز کرد و بعد ها به تشویق خانواده به رشته موسیقی علاقه مند شد.
ابراهیمی با خواندن تیتراژ های سریال دردسر های عظیم شناخته شد و اولین بار در سال 1386 برای شبکه سه خواند . آهنگی که بیش از دو سال در آنتن شبکه سه بود و همان شد که بیشتر تلاش کند و آهنگ های بهتری را آماده کند.
نحوه شهرت از زبان خودش : سال 85 یا 86 بود که قطعه ای با آهنگسازی آرش ملک برای روز مادر خواندم و قصد داشتم آن را در اختیار دفتر موسیقی صداوسیما قرار دهم . قبل از این که به آنجا بروم به دفتر یکی از دوستانم که تهیه کننده بود رفتم . به صورت اتفاقی مدیر تولید یکی از برنامه های صداوسیما آنجا حضور داشت . ایشان کار را شنید از آن استقبال کرد و گفت که برنامه ای به نام خانه فیروزه ای در دست تولید داریم که اولین قسمت آن هفته آینده هم زمان با روز مادر پخش خواهد شد . به این صورت خیلی اتفاقی این قطعه به عنوان تیتراژ خانه فیروزه ای انتخاب شد.
تیتراژ هایی که این خواننده خوانده شامل : برنامه خانه فیروزه ای از شبکه سه - برنامه امروز هنوز تموم نشده شبکه یک - برنامه خانه مهر از شبکه جهانی جام جم - سریال دردسرهای عظیم شبکه سه - سریال سر به راه در سال 94
میثم ابراهیمی تا به امروز دو آلبوم نبض (1392) و آلبوم تگرگ (1393) را به بازار موسیقی کشور ارائه داده است که با استقبال خوبی همراه بوده . همچنین از مشهورترین تگ آهنگ های این خواننده میتوان به خونه فیروزه ای، همین امروز، ...

سرخط اخبار