بازیگر معروف: اینستاگرام یکی از عوامل طلاق است!

آفتاب نیوز یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۸:۱۷
رامین راستاد، بازیگر سینما و تلویزیون با بیان اینکه رمز اینستاگرامش را به همسرش داده، گفت: اگر تا چند سال قبل، اعتیاد، خیانت، بزهکاری، تفاوت طبقاتی و ... از عوامل طلاق در کشور بود، حالا فعالیت اینستاگرامی هم یکی از دلایل آن است.

آفتاب نیوز : رامین راستاد، بازیگر سینما و تلویزیون که حدود ۵۷ هزار دنبال کننده در اینستاگرام دارد، گفت: به نظرم کسانی که صفحه مرا در این برنامه دنبال می کنند، احتمالا بازی هایم را دوست دارند؛ چون من نه چشم قشنگ دارم، نه ماشین لاکچری.
وی ادامه داد: متأسفانه هنوز نیاموخته ایم که از این امکان چگونه استفاده کنیم و به عبارت روشن تر و ساده تر، فرهنگ استفاده از وسایل ارتباطی را به خوبی یاد نگرفته ایم. نمی خواهم بگویم اینستاگرام چیز بدی است. اتفاقا خیلی ها دارند از آن برای آموزش های علمی، معرفی آثار هنری و فعالیت های فرهنگی استفاده می کنند؛ منتها یک عده هستند که همیشه از یک امکان مطلوب، استفاده نامطلوب می کنند.
بازیگر سریال تلویزیونی «نفس» ادامه داد: اگر تا چند سال قبل، اعتیاد، خیانت، بزهکاری، تفاوت طبقاتی و ... جزو دلایل طلاق در کشور بود، حالا باید اینستاگرام را هم یکی از علل طلاق دانست. به نظرم این برنامه ارتباطی بی حساب و کتاب، خیلی از زندگی ها را متلاشی کرده و به شرف و اعتبار افراد زیادی خدشه وارد کرده است.
راستاد در پاسخ به این سئوال که: «وقتی استفاده از اینستاگرام، آزاد است و ما نمی توانیم هیچ نظارتی روی آن داشته باشیم، باید چه کنیم؟» گفت: این کنترل باید از قبل از دولت و دستگاه های فرهنگی آغاز شود. مراقبت از حریم امنیت اجتماعی از خانواده ها آغاز می شود. من نمی فهمم پدری که برای دختر ۹ ساله اش اینستاگرام راه می اندازد، چقدر از خطرات آن اطلاع دارد. اصلا چه دلیلی دارد که نوجوانان ما به این فناوری ارتباطی متصل باشند و خطرات و تهدیدات آن را به راحتی به درون خانواده ها راه دهند؟ مگر یک کودک خردسال می تواند به بانک مراجعه کند و ...

سرخط اخبار