نتانیاهو با اظهارات کذب درباره ایران، در صدر دروغگوهای صهیونیست قرار گرفت

دریافت خبر : دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۹
نتانیاهو با اظهارات کذب درباره ایران، در صدر دروغگوهای صهیونیست قرار گرفت
یافته های جدید نشان داد که نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس با ذکر اخبار جعلی درباره «ایران» در رتبه نخست دروغگویان ارشد صهیونیست قرار دارد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، یافته های جدید نشان می دهد بیش از 70 % سخنان مقام های ارشد صهیونیست دروغ است و «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر این رژیم نیز در صدر این فهرست قرار دارد.
 به نوشته وبگاه اردنی «البوابه» ، پژوهش های جدید «یفات مدیا چک» و «حماش راکت» دو موسسه حقیقت یاب نشان داد که بیشتر اظهارات مقام های ارشد صهیونیست در سال گذشته «کاملا دروغ» و یا «اکثر آن ها دروغ» بوده است.
این پژوهش جدید مشخص کرد که نمایندگان احزاب ائتلافی در سرزمین های اشغالی گرایش بیشتری به دروغ گویی دارند به طوری که 74% سخنان آن ها دروغ بوده و تنها 12% تا «حدودی حقیقت» و 14 % نیز «واقعا حقیقت» داشته است.
بر این اساس، دروغ سیاسی که بیشتر مطبوعات را تحت پوشش قرار داد متعلق به نتانیاهو بوده که اتهامات غیرقابل اثبات را علیه برنامه هسته ای ایران مطرح کرده است. 
یافته های جدید نشان داد که سخنان دروغ نتانیاهو با موضوع «ایران» از سوی 88% خوانندگان و بینندگان به عنوان سخنان «معتبر» در نظر گرفته شده است.
«اریه درعی» دیگر وزیر صهیونیست ها در رتبه دوم دروغگویان و «یعیر لاپید» رهبر حزب «یش عاتید» نیز در ...

[ مشاهده متن کامل نتانیاهو با اظهارات کذب درباره ایران، در صدر دروغگوهای صهیونیست قرار گرفت فارس نیوز ]