سارقان طلای کودکان در پاکدشت دستگیر شدند

جام جم آنلاین جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۷
فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت از دستگیری اعضای باند سرقت طلای کودکان و اعتراف به ۲۲ فقره سرقت خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، سرهنگ قباد خنجری اظهار داشت: در پی مراجعه تعدادی از شهروندان به مراکز انتظامی مبنی بر سرقت طلای کودک آن ها توسط یک خانم، ماموران پلیس آگاهی پاکدشت، بررسی این موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی گفت: تلاش وسیع و گسترده ای برای شناسایی و دستگیری سارق آغاز شد و نهایتا با انجام اقدامات اطلاعاتی، یک مظنون شناسایی و دستگیر شد که جهت انجام تحقیقات به اداره پلیس آگاهی دلالت داده شد.
این مقام انتظامی در ادامه بیان داشت: متهم دستگیر شده که قبلا دارای یک فقره سابقه کیفری نیز بوده است توسط بزه دیدگان شناسایی شد و در بازجویی های تخصصی ماموران ابتدا منکر هرگونه سرقت شد، اما با ارائه ادله و مدارک پلیس چاره ای جز بیان حقیقت نداشت و به ۲۲ فقره سرقت با همدستی فردی اعتراف کرد.
سرهنگ خنجری تصریح کرد: با هوشیاری و اقدام سریع پلیس، همدست متهم نیز شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه به سرعت دستگیر و به مقر پلیس آگاهی ارجاع داده شد.
فرمانده انتظامی پاکدشت با اشاره به اینکه هر ۲ متهم با قرار وثیقه ۴ میلیارد ریال روانه زندان شدند از شهروندان درخواست کرد: بیشتر مراقب کودکان خود باشند و از آراستن آنان با وسایل زینتی، طلا و جواهرات خصوصا در مواقعی که دور از چشم والدین هستند پرهیز کنند.

سرخط اخبار