تعداد خوابگاه های دانشجویی تکافوی دانشجویان را ندارد

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۹:۸
تعداد خوابگاه های دانشجویی تکافوی دانشجویان را ندارد
عضو کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه تعداد خوابگاه های دانشجویی به ویژه در شهرهای بزرگ تکافوی دانشجویان را ندارد، نداشتن امنیت و نبود امکانات اولیه برای اسکان دانشجو را از جمله مشکلات خوابگاه ها برشمرد.

سیدجواد ساداتی نژاد در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درخصوص وضعیت خوابگاه های دانشجویی ، گفت: تعداد خوابگاه های دانشجویی به ویژه در شهرهای بزرگ تکافوی دانشجو ندارد اگرچه دانشگاه ها در تلاش اند این مشکل را با مساعدت سازمان ها و پردیس های خودگردان حل کنند اما تاکنون اقدام چندانی انجام نشده است.
مشکلات اصلی کشور؛ فرسودگی ، نداشتن امنیت و نبود امکانات اولیه
نماینده مردم کاشان و آران بیدگل در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضعیت نامطلوب خوابگاه های دانشجویی، افزود: بسیاری از خوابگاه های دانشجویی در سراسر کشور با مشکل فرسودگی ، نداشتن امنیت و نبود امکانات اولیه برای اسکان دانشجو مواجه هستند که برای سیستم آموزشی کشور زیبنده نیست.
تعداد خوابگاه های دانشجویی به ویژه در شهرهای بزرگ تکافوی دانشجو ندارد اگرچه دانشگاه ها در تلاش اند این مشکل را با مساعدت سازمان ها و پردیس های خودگردان حل کنند اما تاکنون اقدام چندانی انجام نشده است
وی فضای خوابگاه های دانشجویی را فاقد استانداردهای لازم دانست و بیان کرد: وزارت علوم باید برای رسیدگی به وضعیت این خوابگاه ها و مطلو ...

[ مشاهده متن کامل تعداد خوابگاه های دانشجویی تکافوی دانشجویان را ندارد خبرگزاری مجلس ]

آخرین اخبار خبرگزاری مجلس