52 درصد کنکوریهای مازندران در علوم تجربی هستند/ بیش از 43 هزار مازندرانی در کنکور 97 ثبت نام کردند

دریافت خبر : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۸
نظری با بیان اینکه 59 درصد از کنکوری های امسال در مازندران خانم و 41 درصد از آقایان هستند، تصریح کرد: همچنین 52 درصد از شرکت کنندگان کنکوری امسال مازندران از رشته علوم تجربی هستند.

به گزارش خبرگزاری بسیج مازندران، اسفندیار نظری امروز در گفت وگویی اظهار کرد: 43هزار و 200 نفر از مازندران امسال در کنکور شرکت می کنند که از این تعداد 6 هزار و 800 نفر در رشته ریاضی فیزیک، 21 هزار و 500 نفر رشته علوم تجربی، 8 هزار و 200 نفر رشته علوم انسانی، یک هزار و 950 نفر رشته هنر و 4هزار و 814 نفر رشته زبان انگلیسی هستند.
وی با بیان اینکه 59 درصد از کنکوری های امسال در مازندران خانم و 41 درصد از آقایان هستند، تصریح کرد: همچنین 52 درصد از شرکت کنندگان کنکوری امسال مازندران از رشته علوم تجربی هستند.
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران با اعلام اینکه زمان برگزاری کنکور امسال روزهای پنج شنبه هفتم و جمعه هشتم تیرماه امسال است، بیان کرد: خانواده ها و دانش آموزان به دور از استرس در این هفته باقی مانده نسبت به جمع بندی مطالعات خود بپردازند.
نظری با اشاره به اینکه دانش آموزان یک روز قبل از کنکور کتاب ها را ببندند، افزود: دانش آموزان تمرکز و اعتماد به نفس لازم را برای شرکت در کنکور به دست آورند تا در روز آزمون با مشکلی مواجه نشوند.
وی تصریح کرد: همچنین دانش آموزان شرکت کننده در ...

[ مشاهده متن کامل 52 درصد کنکوریهای مازندران در علوم تجربی هستند/ بیش از 43 هزار مازندرانی در کنکور 97 ثبت نام کردند بسیج نیوز ]