رئیس گروه اقدام علیه ایران:تبعیت شرکت های اروپایی از قوانین تحریمی امریکا

دریافت خبر : سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۵
رئیس گروه اقدام علیه ایران ضمن اشاره ای تلویحی به شکست طرح آمریکا در به صفر رساندن صادرات نفتی ایران، مدعی شد تهران دیگر نمی تواند، چون گذشته تحریم ها را دور بزند.

رئیس گروه اقدام علیه ایران در وزارت خارجه آمریکا در گفت: وگوی اختصاصی با رسانه وابسته به رژیم آل سعود از اتخاذ موضع مستحکم آمریکا در تحریم ها علیه ایران خبر داد.
«برایان هوک» رئیس گروه اقدام علیه ایران در وزارت خارجه آمریکا در گفت: وگو با شبکه خبری «العربیه» مدعی شد که واشنگتن گام های مهی را برای عدم دور زدن تحریم ها از سوی ایران به اجرا می گذارد.
هوک در این گفتگو اظهار داشت: «ما تحریم هایمان را به شدت اعمال می کنیم ... به طوری که این رژیم را از کسب درآمد های لازم برای سرمایه گذاری در فعالیت های بد خواهانه در اروپا و سراسر جهان محروم می کند.»
وی با اذعان به نقصان های ساز و کار تحریم های سابق گفت: «ایران در گذشته تحریم ها را دور زد، اما این دفعه ما در حال اجرای رویکردی بسیار قوی تر هستیم.»
مقام وزارت خارجه آمریکا با تکرار سخنان اخیر مقام های کسورش شدیدتر بودن تحریم ها در سال ۲۰۱۹ خبر داد.
وی با اشاره به تحریم های نفتی و همکاری واشنگتن با عربستان در این زمینه تاکید کرد معافیت از تحریم های موقت برای برخی مشتریان نفتی ایران جهت ایجاد تعادل در بازار های نفتی جهانی است که در عین حال ...

[ مشاهده متن کامل رئیس گروه اقدام علیه ایران:تبعیت شرکت های اروپایی از قوانین تحریمی امریکا پارسینه ]