لزوم تبیین و ترویج ارزش ها و آرمان های مقدس جمهوری اسلامی

دریافت خبر : دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۳
لزوم تبیین و ترویج ارزش ها و آرمان های مقدس جمهوری اسلامی
نماینده مردم استان زنجان در مجلس خبرگان رهبری تبیین بی اعتمادی به نظام سلطه را از دیگر وظایف صداوسیما دانست و گفت: واقعیت این است که نباید به اروپا و آمریکا اعتماد کرد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از زنجان و به نقل از روابط عمومی صدا و سیمای مرکز زنجان، محمد حاج ابوالقاسم دولابی در دیدار مدیرکل و معاونان صداوسیمای مرکز با اشاره به سنگینی رسالت انتقال پیام، برنامه های صدا و سیمای مرکز زنجان را در این زمینه خوب و تاثیر گذار دانست .
نماینده مردم استان زنجان در مجلس خبرگان رهبری رسالت رسانه دینی را تعلیم و تربیت و تبیین سیاست های کلان نظام مقدس جمهوری اسلامی عنوان کرد .
وی تبیین بی اعتمادی به نظام سلطه را از دیگر وظایف صداوسیما دانست و گفت : واقعیت این است که نباید به اروپا و آمریکا اعتماد کرد .
حجت الاسلام دولابی بکارگیری ابتکار و خلاقیت در انتقال پیام دینی را موجب غنی تر شدن برنامه های رسانه ملی دانست .
نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به در پیش بودن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران بر تبیین و ترویج ارزش ها و آرمان های مقدس جمهوری اسلامی تاکید کرد .
مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان هم در این دیدار رسالت و رویکرد دین، اخلاق، امید و آگاهی را مطابق منویات مقام معظم رهبری، در صدر اولویت های تولیدات صدا و سیمای مرکز ...

[ مشاهده متن کامل لزوم تبیین و ترویج ارزش ها و آرمان های مقدس جمهوری اسلامی شبستان ]