مدارس برخی شهرستان های استان فار س به علت بارش برف فردا تعطیل شد

دریافت خبر : دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۷
مدارس برخی شهرستان های استان فار س به علت بارش برف  فردا تعطیل شد
روابط عمومی آموزش و پرورش استان فارس از تعطیلی مدارس "بوانات، خرمبید، آباده، اقلید و ممسنی" به علت بارش برف در روز سه شنبه ۲۳ بهمن ماه خبر داد.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز ، روابط عمومی آموزش و پرورش فارس با اشاره به بارش برف و سرمای شدید در این استان اعلام کرد: به علت بارش برف تمام مدارس ابتدایی و متوسطه شهرستان های بوانات شامل (بخش های مرکزی و مزایجان به جز بخش سرچهان)، تمامی مدارس ابتدایی شهرستان خرمبید، تمامی مدارس بخش دشمن زیاری شهرستان ممسنی، تمامی مقاطع تحصیلی دهستان خسرو شیرین و همچنین تمامی مدارس ابتدایی شهرستان اباده و تمامی مدارس شهرستان اقلید سه شنبه 23 بهمن ماه تعطیل است.

مدارس شهرستان زاهدان تعطیل شد
تعطیلی مدارس 4 بخش استان تهران در روز سه شنبه
تهران|تمام مدارس دماوند و رودهن فردا تعطیل است

همچنین تمامی مدارس شهرستان سپیدان شامل (شهر اردکان و بخش های مرکزی و هماشهر این شهرستان به جز بخش بیضا) نیز فردا سه شنبه 23 بهمن ماه در نوبت صبح با یک ساعت و نیم تاخیر و راس ساعت 9 صبح فعالیت خود را آغاز می کنند. ضمنا تمامی مدارس متوسطه اول و دوم خرمیبد فردا در نوبت صبح با یک ساعت و نیم تاخیر راس ساعت 9 صبح فعالیت خود را آغاز می کنند.
براساس اعلام روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، تمامی مدارس متوسطه اول و دوم شهرستان آباده نیز فردا در نوبت صبح با یک ساعت و نیم تاخیر و راس ساعت 9 صبح فعالیت خود را آغاز می کنند.

[ مشاهده متن کامل مدارس برخی شهرستان های استان فار س به علت بارش برف فردا تعطیل شد خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم