فیلم برداری فوق آهسته به پرچمدار هواوی اضافه شد

دریافت خبر : پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۲
فیلم برداری فوق آهسته به پرچمدار هواوی اضافه شد
هواوی به تقلید از گلکسی اس ۹ سامسونگ، می خواهد قابلیت فیلم برداری فوق آهسته یا سوپر اسلوموشن را به جدیدترین گوشی هوشمند و پرچمدار خود یعنی هواوی پی ۲۰ پرو بیفزاید.

به گزارش ایسنا، به نقل از وب سایت gsmarena، گلکسی اس ۹ سامسونگ که در حال حاضر جدیدترین گوشی هوشمند و پرچمدار سامسونگ محسوب می شود؛ یکی از ویژگی ها و قابلیت هایی که در این پرچمدار کره ای طرفداران زیادی دارد، فیلم برداری فوق آهسته یا سوپر اسلوموشن ( Super Slow-motion ) است که به کاربرانش امکان می دهد تا بتوانند از حرکات مختلف خود و دیگر وقایع به صورت کاملا آهسته فیلم برداری کنند و ویدیوی شگفت انگیزی را تولید و تهیه کنند.
اما حالا به نظر می رسد که شرکت چینی هواوی هم از محبوبیت و جذابیت این ویژگی به خوبی آگاه شده است و می خواهد با افزودن آن به جدیدترین پرچمدار خود، نظر آن دسته از کاربرانی که می خواهند از تازه ترین فناوری و تکنولوژی های جهان بهره مند شوند، را نیز به خود جذب کنند.
هواوی با انتشار یک به روزرسانی، به گوشی پ۲۰ پرو اجازه می دهد تا حرکت را تشخیص داده و به آهسته کردن آن حین فیلم برداری اقدام کند. به عقیده بسیاری از تحلیلگران و کارشناسان فعال در حوزه تکنولوژی، این اقدام هوشمندانه هواوی می تواند تا حد زیادی میزان فروش این محصول جدید را افزایش دهد.

[ مشاهده متن کامل فیلم برداری فوق آهسته به پرچمدار هواوی اضافه شد ایسنا ]