آمریکا برای مانع تراشی سر راه ایران کشور به کشور یارگیری می کند

دریافت خبر : جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۷:۳۴
آمریکا برای مانع تراشی سر راه ایران کشور به کشور یارگیری می کند
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکایی ها برای مانع تراشی بر سر راه نظام جمهوری اسلامی ایران کشور به کشور رایزنی می کنند.

کمال دهقانی فیروزآبادی در گفتگو با خبرنگار حوزه مجلس گروه سیاسی خبرگزاری آنا، با بیان اینکه دو لت آمریکا برای فشار آوردن به جمهوری اسلامی ایران و بسیج کردن کشورهای عربی علیه ایران از هیچ روشی کوتاهی نمی کند اظهار کرد: آمریکایی ها برای مانع تراشی بر سر راه نظام جمهوری اسلامی ایران کشور به کشور رایزنی می کنند و حتی شرکت به شرکت تلاش می کنند تا فشارهای اقتصادی بر ایران وارد کنند و لذا ما هم باید با خلاقیت این فشارها را خنثی کنیم.
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه باید در روابط با کشورهای همسایه تشنج زدایی را سرلوحه کار قرار داده و تعامل خود را بالا ببریم، تصریح کرد: آمریکا برای منافع خود در منطقه و جهان یارگیری می کند و ما باید برای امنیت دسته جمعی کشورهای منطقه و تعاملات اقتصادی که نفع آن به همه کشورهای منطقه می رسد قوی کنیم.
وی افزود: ما باید تشنج زدایی در روابط با کشورهای همسایه داشته باشیم و تعامل خود را بالا ببریم، آمریکا برای منافع خود یارگیری می کند و ما باید دیپلماسی خود را برای امنیت دسته جمعی کشورهای منطقه و تعاملات اقتصادی که ...

[ مشاهده متن کامل آمریکا برای مانع تراشی سر راه ایران کشور به کشور یارگیری می کند خبرگزاری آنا ]