زندگی کارگزاران علوی باشد، نجومی بگیر و آقازاده وجود نخواهد داشت

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۳
زندگی کارگزاران علوی باشد، نجومی بگیر و آقازاده وجود نخواهد داشت
اقتصاد ایران: جانشین سازمان بسیج مستضعفین، گفت: اگر مسئولان و کارگزاران ما زندگی علوی داشته باشند نجومی بگیر و آقازاده در کشور وجود نخواهد داشت و همه مردم دار و انقلابی خواهند بود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی ارتش، سردار محمدحسین سپهر جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین عصر امروز (پنجشنبه) در نخستین همایش همایش ائمه جماعات و فرماندهان کوی های سازمانی ارتش، پرورش نیروهای انسانی را از الزامات تحقق حرکت تمدن اسلامی عنوان کرد.
وی گفت: ما باید در همه عرصه از جمله عرصه روابط بین الملل، سیاست، دفاع، تولید علم، اقتصاد، و امنیت، نظام سازی صورت دهیم و پایگاه های مقاومت نیز در همین راستا ضرورت دارد که همه را با سبک زندگی اسلامی ایرانی و فرهنگ دینی آشنا کنند.
سردار سپهر با تاکید بر این نکته که اسلام با قدرت سلاح به جهان عرضه نشد، تصریح کرد: امروز دشمنان اسلام به این نتیجه رسیده اند که فرهنگ و مکتب ها را به هم بریزند و گفته اند که به جای بمب بر سر مسلمانان باید دامن های کوتاه فرو بریزند.
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به رشادت های سردار شهید همدانی در سوریه خاطرنشان کرد: سردار شهید همدانی مهمترین انگیزه اش در سوریه را ایجاد تفکر بسیجی معرفی می کرد و حتی این شهید والا مقام تفکر بسیجی را به ارتش سوریه هم برد.
وی با تاکید بر اینکه ارتش، سپاه، ناجا ...

[ مشاهده متن کامل زندگی کارگزاران علوی باشد، نجومی بگیر و آقازاده وجود نخواهد داشت اکو نیوز ]