تحقق بودجه مصوب زمینه ساز تحول در سال 98 می شود/هیات امنا تنها مرجع قانونی تصویب بودجه سازمان فرهنگی هنری است

موج چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱:۴۹

رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران اظهار کرد: عقیده من این است که اگر همان بودجه ای هیات امنا تصویب کرده اند ملاک عمل قرار بگیرد، یقینا شاهد یک تحول بسیار بزرگی در حوزه عرصه فرهنگ و هنر شهر تهران، حقوق شهروندی و سبک زندگی در سال 98 خواهیم بود.
سعید اوحدی در پاسخ به خبرنگار فرهنگی خبرگزاری موج، در مورد شرایط بودجه این سازمان در سال 97 و 98 گفت: به اذعان همه مسئولین ارشد نظام، امروز موضوع تهاجم فرهنگی و ائتلاف جبهه فرهنگی استکبار، برای شکستن روحیه مقاومت، عزت مند، استقلال طلبانه و لذت پیروزی های بزرگی که مردم ما و محور مقاومت در منطقه داشته اند، جدی است؛ و جبهه فرهنگی غرب، به دنبال تهاجم فرهنگی برای ضربه زدن به روحیه بزرگ خودباوری و عزت مردم است.
وی افزود: بنابراین وقتی ما به این موضوع اعتقاد داریم، باید متناسب با آن در جبهه داخل، هم افزایی داشته باشیم و تلاش کنیم که از فعالیت های فرهنگی پشتیبانی کنیم.
رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران اظهار داشت: بنده اعلام کردم که طی سال 97 اگر مشارکت دستگاه های مختلف بویژه ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور ، سازمان بسیج کشور ، سازمان بازسازی عتبات عالیات، وزارت ارشاد و پشتیبانی برخی معاونت های شهرداری مانند معاونت خدمات شهری نداشتیم، قطعا موفق نمی شدیم که برنامه هایمان را به آن شکلی که ترسیم کرده بودیم به انجام برسانیم.
وی تاکید کرد: به هر حال اجرای دو هزار برنامه در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی رکورد ماندگاری هم در شهرداری تهران و هم سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران شد.
اوحدی در ادامه سخنانش تصریح کرد: برای سال آتی، طبیعتا یک تجهیز جدی را در برنامه ...