طرح بخشودگی تعدیل بدهی های صنایع کوچک در اردبیل اجرا می شود

دریافت خبر : سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۴
طرح بخشودگی تعدیل بدهی های صنایع کوچک در اردبیل اجرا می شود
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: طرح بخشودگی تعدیل بدهی های صنایع کوچک در شهرک های صنعتی اردبیل اجرا می شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل ، علی نظری شیخ احمد بعد از ظهر امروز در بازدید از شهرک های صنعتی اردبیل اظهار داشت: در راستای حمایت از صنایع کوچک و تحقق اشتغال پایدار در استان طرح بخشودگی تعدیل بدهی های صنایع کوچک در شهرک های صنعتی اردبیل اجرا می شود.
وی بیان کرد: واحدهای تولیدی و صنعتی مستلزم حمایت های همه جانبه مسئولان هستند و در این زمینه این مجموعه برای حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی دستورالعمل بخشودگی اقساط تا هشتم شهریور ماه به واحدهای صنعتی استان ابلاغ شده و تلاش بر این است که با رفع موانع تولید و افزایش اشتغال زایی بتوانیم مشکلات موجود در این زمینه را برطرف کنیم.
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان اردبیل گفت: زیرساخت های بسیار مناسبی در شهرک های صنعتی استان فراهم شده به طوری که سرمایه گذاران بدون هیچ مشکلی می توانند در این زمینه گام برداشته و مشکلات خود را برطرف کنند که این مسئله نیازمند حمایت مسئولان است.
نظری شیخ احمد ضمن اعلام آمادگی برای حمایت از بخش خصوصی نیز بیان کرد: در حال حاضر 17 شهرک و ناحیه صنعتی دولتی و 5 شهرک صنعتی غیردولتی در اردبیل مستقر است و 230 ...

[ مشاهده متن کامل طرح بخشودگی تعدیل بدهی های صنایع کوچک در اردبیل اجرا می شود خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم