گزارش ویدئویی اعتمادآنلاین از مراسم تودیع و معارفه وزرای سابق و جدید وزارت کار

دریافت خبر : سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰
علی ربیعی ضمن تاکید بر سایه تحریم ها بر وضعیت معیشت اقشار فرودست اعلام کرد که ما در این میان باید سخنگوی گروه های حاشیه نشین باشیم و خب، این یک تعارض است که از یک سو بحث آثار زیان بار تحریم ها را می بینیم و از سوی دیگر باید جامعه تحت پوشش خود را حفظ و معیشت آنها را تامین کنیم.

اعتمادآنلاین|  مراسم تودیع و معارفه وزرای جدید و سابق وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از آن جهت حائز اهمیت بود که موضع گیری های علی ربیعی و محمد شریعتمداری درباره مشکلات پیش روی این وزارت خانه و معیشت اقشار مختلف جامعه بر اثر تحریم ها حکایت از آن داشت که وزارت کار پیش از هر زمان دیگری نیازمند یک برنامه ریزی و هدفگذاری ویژه است.
مراسم تودیع و معارفه وزیر جدید تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حالی روز دوشنبه برگزار شد که سایه تحریم ها بر وضعیت معیشت اقشار فرودست محور صحبت های ربیعی بود.
علی ربیعی وزیر سابق کار، در جلسه تودیعش با اشاره به تاثیر تحریم های اخیر گفت «ما در این میان باید سخنگوی گروه های حاشیه نشین باشیم و خب، این یک تعارض است که از یک سو بحث آثار زیان بار تحریم ها را می بینیم و از سوی دیگر باید جامعه تحت پوشش خود را حفظ و معیشت آنها را تامین کنیم.
به گفته ربیعی دهک های پایین درآمدی در این تحولات و فشارها له می شوند. او البته با اشاره به کارنامه خودش در وزارت کار، وزیر جدید را چنین خطاب قرار داد که «شریعتمداری از آن وزرایی نیست که بگوید مدیر قبلی گند زد و اوضاع را خراب کرد ...

[ مشاهده متن کامل گزارش ویدئویی اعتمادآنلاین از مراسم تودیع و معارفه وزرای سابق و جدید وزارت کار اعتماد آنلاین ]

آخرین اخبار اعتماد آنلاین