سال گذشته هیچ موردی از تجمعات در رباط کریم نداشتیم

خبرگزاری مهر پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۰

به گزارش خبرنگار مهر ، سید مهدی ساداتی ظهر پنج شنبه در جلسه شورای اداری رباط کریم طی سخنانی گفت: در ابتدای سال ۹۸ باران های سیل آسا را در استان تهران شاهد بودیم که به بهترین شکل مدیریت شد.
وی با بیان اینکه شهروندان رباط کریم پیشقراولان ارسال محموله های امدادی به مناطق سیل زده کشور هستند، گفت: شهرستان رباط کریم صد در صد اعتبارات مناطق محروم را جذب کرده و این شهرستان مبدل به کارگاه بزرگ عمرانی شده است.
فرماندار رباط کریم افزود: در سال گذشته هیچ موردی از تجمعات در سطح شهرستان رباط کریم نداشتیم و در شهر پرند نیز همراهی خوبی از سوی شهرداری این شهر با مجموعه اجرایی دولت در رباط کریم شاهدیم.
ساداتی با بیان این که مشکلاتی که از گ ذشته در رباط کریم وجود دارد، با هم دلی و پیگیری حل می شود، افزود: برای تسریع حل مشکلات شهرستان همه مسئولین پای کار هستند.
وی از بهره برداری از پروژه های شهرداری رباط کریم با حضور استاندار تهران خبر داد و گفت: اعتبار پروژه های قابل بهره برداری در رباط کریم ۱۰۲ میلیارد تومان است و امروز ۱۹ پروژه نیز در رباط کریم کلنگ زنی می شود و یا در دست احداث است، که اعتبار آنها بالغ بر ۳۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است.