ساماندهی قاچاق سوخت و انرژی با استارتاپ «انرکوین»

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۳
رپورتاژ خبری/در پی افزایش بی سابقه مصرف سوخت در کشور، علی بختیار، عضو کمیسیون انرژی مجلس از پیشنهاد اختصاص ماهانه ۳۰ لیتر بنزین به هر ایرانی خبر داد و گفت: شهروندان می توانند مازاد بنزین خود را از طریق استارت آپ ها تا ۵ هزار تومان به فروش برسانند.

سایت خرداد نیوز نوشت :در پی افزایش بی سابقه مصرف سوخت در کشور، علی بختیار، عضو کمیسیون انرژی مجلس از پیشنهاد اختصاص ماهانه ۳۰ لیتر بنزین به هر ایرانی خبر داد و گفت: شهروندان می توانند مازاد بنزین خود را از طریق استارت آپ ها تا ۵ هزار تومان به فروش برسانند.
از آنجا که ورود استارتاپ ها به مبحث مدیریت و بهینه سازی مصرف سوخت و انرژی مقوله ای جدید و کم سابقه است، خبرنگار انرژی امروز کسب اطلاع کرد که یک استارتاپ فنآورانه در بستر بلاک چین راهکارهایی عملیاتی با هدف بهینه سازی و کنترل مصرف سوخت، با همراهی انجمن نفت ایران درصحن علنی کمیسیون انرژی مجلس ارائه کرده است.
استارتاپ « انرکوین » (Enercoin) با همراهی تیمی از کارشناسان خبره حوزه های مختلف، از تیرماه امسال فعالیت های خود را آغاز کرده است.
« انرکوین » با استفاده نوآورنه از قابلیت ها و کارکردهای اثبات شده پلتفرم بلاک چین، ضمن یکپارچه سازی زنجیره از تولید تا مصرف کننده نهایی و اتصال سامانه هوشمند سوخت به سامانه دیسپچینگ، زمینه ای فراهم می آورد تا استارتاپ های مختلف بتوانند سرویس ها و خدمات متنوع و خلاقانه ای را در این بستر ب ...

[ مشاهده متن کامل ساماندهی قاچاق سوخت و انرژی با استارتاپ «انرکوین» ساعت 24 ]