برد پیت برای خواننده راک فیلم می سازد

دریافت خبر : چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۰
کمپانی تهیه فیلم برد پیت مشغول کار برای تولید مستندی درباره کریس کورنل، یکی از محبوب ترین چهره های موسیقی گرانج و راک است که سال گذشته از دنیا رفت.

خبرگزاری مهر: یک فیلم مستند جدید حول محور زندگی کریس کورنل، مرد اول گروه های موسیقی راک ساوندگاردن و آدیواسلیو در حال حاضر در دست ساخت است.
این فیلم توسط ویکی بیوه کورنل و همچنین شرکت تهیه "فیلم ۴۵" که متعلق به برد پیت و پیتر برگ بوده و تمرکز اصلی اش روی محتوای آثار غیرداستانی و برنددار است، ساخته می شود. برگ که تا به حال فیلم های "تنها بازمانده" و "دیپ واتر هورایزون" (اگر سنگ از آسمان ببارد) را هم ساخته، روی صندلی کارگردانی خواهد نشست.
به نقل از ورایتی، کورنل از سال ۱۹۸۴ که گروه ساوندگاردن به وجود آمد تا زمانی که تا سال ۱۹۹۷ منحل شد، خواننده و ترانه سرای آن بود. در ادامه او با اعضای گروه Rage Against the Machine گروه آدیواسلیو را تشکیل داد. گروه ساوندگاردن در سال ۲۰۱۱ دوباره متحد شد. این گروه در حین اجرای تور بود که روز هجدهم ماه مه سال ۲۰۱۷ کورنل بعد از یکی از اجراهای آن ها در دیتروت جان خود را از دست داد. مرگ او خودکشی تشخیص داده شد.
در ماه ژانویه، ویکی کورنل و تعدادی از دیگر موزیسین های عرصه موسیقی گرانج از جمله استون گاسارد و جف آمنت از گروه پرل جم، کنسرتی به نام "من ...

[ مشاهده متن کامل برد پیت برای خواننده راک فیلم می سازد برترینها ]