حمایت از کارآفرینان خانگی و کوچک، راهبرد مهم بسیج

دریافت خبر : پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۴
رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور توجه به محلات آسیب پذیر،گروههای جهادی، گشت های محله محور و طرح های اقتصاد مقاومتی را از مهمترین ماموریت های بسیج در سال جاری برشمرد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، سردار غیب پرور، امروز ضمن بازدید از چند طرح عمرانی و تولیدی در منطقه حسن آباد یزد بر تلاش برای بهره گیری از ظرفیت ها و توانمندی های داخلی در جهت تقویت و توسعه کشور تاکید کرد.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور در این بازدید حمایت از کار آفرینی و تلاش برای توسعه کارگاههای خانگی و کارگاههای کوچک تولیدی را مهمترین راهبرد سازمان بسیج در سال حمایت از کالای ایرانی برشمرد.
سردار غیب پرور افزود صحنه تقابل رژیم ایالات متحده با جمهوری اسلامی وارد عرصه جدی تری شده و قطعا اگر خودباوری درونی داشته باشیم می توانیم به کسب موفقیت های بالاتری دست یابیم.
سردار غیب پرور همچنین از طرح بهسازی و زیباسازی بلوار علامه جعفری، یک واحد تولید کیف و لباس، طرح آماده سازی مجتمع مسکونی شهید محلاتی و بوستان و کلینیک شهدای حسن آباد بازدید کرد.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور عصر دیروز نیز با حضور در منزل شهید والامقام محمدحسین آخوندزاده در یزد از خانواده معظم این شهید گرانقدر تجلیل کرد.

[ مشاهده متن کامل حمایت از کارآفرینان خانگی و کوچک، راهبرد مهم بسیج واحد مرکزی خبر ]