پرداخت عیدی کارکنان طی روزهای آینده

دریافت خبر : دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۷
پرداخت عیدی کارکنان طی روزهای آینده

محمدباقر نوبخت گفت: با وزیر امور اقتصادی و دارایی و خزانه داری هماهنگی های لازم انجام شده تا عیدی کارکنان طی روزهای اخیر پرداخت شود که بخشی از این مبالغ دیروز پرداخت شد و با درخواست وزرا و درخواست وجه از خزانه طی امروز و فردا این پرداختی ها ادامه خواهد داشت.
وی درباره پرداخت یارانه طی دو ماه پایانی سال خاطرنشان کرد: تلاش می کنیم ۲۶ بهمن و در همین بازه زمانی در اسفندماه نیز یارانه ها را پرداخت کنیم تا یک انسجام کاملی به پرداختی های پایان سال داده باشیم.
رئیس سازمان برنامه و بودجه به راهپیمایی ۲۲ بهمن و حضور گسترده آحاد مردم در این حرکت خروشان اشاره کرد و گفت: ملت ایران در ۲۲ بهمن به پاس مجاهدت های انجام شده بار دیگر در صحنه تجدید بیعت با نظام، انقلاب، امام و شهدا حاضر شده و از کیان این نظام و کشور صیانت می کنند.
نوبخت به خلق حماسه ایرانیان در ۲۲ بهمن اشاره کرد و افزود: چشمان ناپاکی امروز نظاره گر ما هستند تا کوچک ترین خطا و لغزشی را به ثبت برسانند که شایسته است با حرکت توفنده خود در این راهپیمائی باشکوه دشمن را ناامید کرده و متحد و منسجم در این حضور باشکوه حماسه ای دیگر بیافرینیم.
وی در ادامه با بیان این که نسبت به سال های گذشته ما در کشور پیشرفت های محیرالعقولی را شاهد هستیم، تصریح کرد: در این ۴۰ سال هیچ روزی نبوده که ملت ایران با سختی ها و مشکلاتی نظیر جنگ، ترور و تحریم های ظالمانه دشمنان مواجه نشود اما آنچه که برای این ملت و انقلاب باعظمت است، رسیدن به شاخص های اقتصادی در عرصه جهانی و بین المللی است؛ به طوری که به اذعان صندوق بین المللی پول به رغم همه مشکلات جمهوری اسلامی ایران امروز هجدهمین اقتصاد بزرگ جهان است.
...

[ مشاهده متن کامل پرداخت عیدی کارکنان طی روزهای آینده عصر اقتصاد ]