پاسخ گرشاسبی به پشیمان ها؛ هیچ کدام را نمی خواهیم پاسخ گرشاسبی به پشیمان ها؛ هیچ کدام را نمی خواهیم

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۳
پاسخ گرشاسبی به پشیمان ها؛ هیچ کدام را نمی خواهیم    پاسخ گرشاسبی به پشیمان ها؛ هیچ کدام را نمی خواهیم

آی اسپورت – پرسپولیس در ابتدای فصل جاری رقابت های لیگ برتر به دلیل محرومیت از سوی فیفا برای حضور در نقل و انتقالات نتوانست بازیکنان مدنظر خود را جذب کند. با این حال برخی بازیکنان این تیم نظیر وحید امیری، فرشاد احمدزاده، صادق محرمی و محسن مسلمان از جمع سرخپوشان رفتند تا دست کادر فنی این تیم خالی تر از همیشه شود.
پیش از این نیز مهدی طارمی مهاجم تیم ملی فوتبال ایران که یکی از مسببان اصلی محرومیت باشگاه پرسپولیس از حضور در دو پنجره نقل و انتقالاتی بود از این تیم رفته بود تا سرخپوشان با کمترین اسم و رسم بازیکن به نایب قهرمانی فصل ۲۰۱۸ لیگ قهرمانان آسیا برسند.
دومی پرسپولیس در آسیا باعث شده تا برخی از این بازیکنان فکر بازگشت به تیم خود را در سر بپرورانند و بخواهند خودشان را در نقل و انتقالات فصل زمستان همراه با باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه به جمع هم تیمی های سابق برسانند. زمزمه هایی که از صحبت های یکی از مدیربرنامه های این بازیکنان با مسئولان باشگاه به گوش می رسید چنین خبری را تایید می کند.
با این حال حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس رسما به آنها اعلام کرده است ...

[ مشاهده متن کامل پاسخ گرشاسبی به پشیمان ها؛ هیچ کدام را نمی خواهیم پاسخ گرشاسبی به پشیمان ها؛ هیچ کدام را نمی خواهیم آی اسپورت ]