کرمانشاه| دستور رئیس جمهور به مسئولان برای رفع هر چه سریع تر مشکلات زلزله زدگان

دریافت خبر : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۰
رئیس جمهور با بیان اینکه تمام تلاش دولت تکمیل اسکان دائمی روستاها در اسرع وقت است، گفت: باید مسکن ها مقاوم و آمادگی ها در برابر بلایای طبیعی را افزایش دهیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه ، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در جریان بازدید از روستای زلزله زده "فتاح بگ" در شهرستان قصرشیرین ضمن دیدار با مردم این منطقه و گفتگو با آنان از نزدیک در جریان روند بازسازی منازل و جبران خسارت های مردم قرار گرفت.
رئیس جمهور با حضور در کانکس ها و منازل روستائیان این منطقه در فضایی صمیمی با آنان به گفتگو پرداخت و از نیازها و مشکلات آنها مطلع شد و دستورات لازم را برای رفع هرچه سریع تر کاستی ها و مشکلات آنان به مسئولان ذی ربط صادر کرد.
روحانی سپس در جمع مردم روستای فتاح بگ، ضمن تبریک ایام نوروز و آغاز سال جدید، گفت: دولت و مردم ایران در غم و رنج شما سهیم و شریک بودند و شما کار بزرگی را با صبر و مقاومت خود در برابر حادثه ناگوار زلزله انجام دادید.
رئیس جمهور با اشاره به بازدید خود از یکی از منازل روستاییان که در برابر زلزله مقاوم بوده و آسیب چندانی ندیده است، گفت: این نشان می دهد اگر ما بتوانیم منازل را با اصول درست و مصالح و مهندسی خوب و دقیق بسازیم، می تواند در برابر بلایا و مشکلات مقاوم باشد.
روحانی با تأکید بر اینکه "باید مسکن ها را ...

[ مشاهده متن کامل کرمانشاه| دستور رئیس جمهور به مسئولان برای رفع هر چه سریع تر مشکلات زلزله زدگان خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم