اصفهان میزبان سه رشته نخستین المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور است

دریافت خبر : سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۹
اصفهان میزبان سه رشته نخستین المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور است
مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت:اصفهان میزبان نخستین المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور در سه رشته ورزشی اسکواش، تنیس روی میز و هندبال است.

به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، احمد مرادی هرندی در گفت و گو با خبرگزاری برنا دراصفهان اظهار کرد: اصفهان میزبان المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور در سه رشته ورزشی اسکواش، تنیس روی میز و هندبال است.
وی با بیان اینکه این رقابت ها در رده سنی 12 تا 15 سال دختران و پسران برگزار خواهد شد، بیان کرد: رقابت های هندبال به دلیل میزبانی شرکت حصا در شاهین شهر اصفهان برگزار خواهد شد و شاهین شهر در سه سالن ورزشی میزبان 450 نفر است.
مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان ادامه داد: رقابت های اسکواش در مجموعه ورزشی شهید نصر با حضور 260 نفر در 18 تیم برگزار خواهد شد.
مرادی هرندی تصریح کرد: خانه تنیس روی میز اصفهان هم میزبان 160 نفر در 32 تیم است.
وی با بیان اینکه المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور برای اولین بار برگزار می شود، گفت: هر استان با توجه به پتانسیلی که دارد میزبانی بعضی از رشته های این المپیاد شده است و اصفهان پتانسیل میزبانی رشته های بیشتر را دارد در واقع ما مطمئن بودیم با توجه به عملکرد و امکانات این سه هیات ورزشی میزبانی رقابت های تنیس روی میز، اسکواش و هندبال به ...

[ مشاهده متن کامل اصفهان میزبان سه رشته نخستین المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور است برنا نیوز ]