سی امین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید کرمانشاه برگزار می شود

دریافت خبر : دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۴
سی امین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید کرمانشاه برگزار می شود
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: سی امین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید در استان کرمانشاه به منظور شناسایی و تجلیل از نیروهای کار برگزار می شود.

- اخبار استانها -
حسن عزیزی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه  اظهار داشت: در راستای اجرای ماده 195 قانون کار و به منظور شناسایی و تجلیل از نیروهای کار مولد، متخصص، مخترع و مبتکر و همچنین اشاعه فرهنگ استفاده از فکر جمعی، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مکلف است همه ساله به راه های مختلف نسبت به شناسایی و معرفی کارگر نمونه و معرفی الگوهای جامعه کار و تلاش اقدام کند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با بیان اینکه جشنواره امتنان در سه مرحله کارگاهی، استانی و کشوری برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: این فرایند در سه بخش صنعت، کشاورزی و خدمات انجام می شود و کمیته فنی استانی پرونده هایی را که نمره بالاتری براساس شاخص های طرح ابتکار، اختراع، خلاقیت و نوآوری کسب کردند را به عنوان کارگر نمونه استانی انتخاب می کنند.
عزیزی به معیارهای انتخاب کارگران و گروه های کار نمونه پرداخت و گفت: ارائه شیوه های نوین در کار یا اختراع، ابتکار، اصلاح و تکمیل و راه اندازی سیستم ها و تجهیزات، ابتکار و نوآوری در زمینه افزایش بهره وری، راندمان تولید یا کاهش ضایعات، رعایت شئونات اسلامی ...

[ مشاهده متن کامل سی امین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید کرمانشاه برگزار می شود خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار استانها