دوره آموزشی برای آشنایی با خطر ورود غیرمجاز به حریم ریلی

دریافت خبر : چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۴
دوره  آموزشی برای آشنایی با خطر ورود غیرمجاز به حریم ریلی
با توجه به اینکه سالانه حدود 20 درصد از آمار خودکشی ها در ایران به خودکشی روی ریل قطار اختصاص دارد، دوره آموزشی آشنایی با مخاطرات ورود غیرمجاز به حریم ریلی و کاهش پیامدها و عواقب سوانح ناشی از خودکشی برگزار شد.

دوره آموزشی آشنایی با مخاطرات ورود غیرمجاز به حریم ریلی و کاهش پیامدها و عواقب سوانح ناشی از خودکشی در روزهای گذشته و در ادارات کل شهرهای مختلف کشور مثل راه آهن هرمزگان و آذربایجان غربی برگزار شد.
به گزارش خبرنگار تین نیوز، سالانه حدود 20 درصد از آمار خودکشی ها در ایران به خودکشی روی ریل قطار اختصاص دارد که این آمار نشان دهنده افزایش این تعداد در سال های اخیر است.
معاون فنی و زیربنایی راه آهن در این باره گفت: از آنجا که خودکشی در ایران پدیده ای رو به رشد است و سازمان بهداشت جهانی در سال ۲۰۱۴ میلادی، نرخ خودکشی در ایران را 3/5 درصد هزار نفر اعلام کرده است، لازم است با نگاه عمیق تری به دلایل و فرایند این مسئله توجه کرد.
مازیار یزدانی افزود: این نرخ در میان زنان 6/3 و در میان مردان 7 است و بالاترین نرخ فصلی خودکشی، 2/35درصد و مربوط به تابستان است که 13درصد بالاتر از فصل های دیگر است. ضمن اینکه بنابراین آمار سازمان پزشکی قانونی ۵۴ درصد خودکشی های منجر به مرگ در میان جوانان زیر ۳۰ سال بوده است.
یزدانی افزود: در برخی از مناطق کشور ما آمار خودکشی بالاتر از سایر شهرها است که این آمار می ...

[ مشاهده متن کامل دوره آموزشی برای آشنایی با خطر ورود غیرمجاز به حریم ریلی تین نیوز ]