چرا پورموسوی از خداحافظی منصرف شد؟

دریافت خبر : جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱:۳۶
چرا پورموسوی از خداحافظی منصرف شد؟
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: اینکه بازی یک بر صفر باخته را با این جو منفی ببریم مقابل تیم باانگیزه ای که مقابل ما بازی کرد ارزش ۶ امتیازی داشت.

به گزارش مشرق، سید سیروس پورموسوی بعد از پیروی فولاد خوزستان مقابل نساجی مازندران در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال گفت: این برد با ارزش را از طرف بازیکنان به آنهایی که قلبشان با ماست و از تیم و سرمایه های خودشان حمایت می کنند تقدیم میکنم.
وی ادامه داد: روند خوب ما از بازی با نفت مسجد سلیمان شروع شد و این بازی هم چندین موقعیت گل ایجاد کردیم. ارسال از جناحین، شوت به دروازه و حرکات مختلف تاکتیکی خوبی داشتیم. اینکه بازی یک بر صفر باخته را با این جو منفی ببریم مقابل تیم باانگیزه ای که مقابل ما بازی کرد ارزش ۶ امتیازی داشت.
سرمربی فولاد خوزستان تصریح کرد: عده ای نمی خواهند فولاد به آرامش برسدو در آرامش حرکت کند، سال گذشته هم از همان اوایل لیگ به من توهین کردند، مسئولین انتظامی شهر کجا هستند؟ مسئولیت کنترل امنیت ورزشگاه با چه کسی است؟ باید فکری کنند، فوتبال نود دقیقه است، اما هیچ کدام از این تماشاگران حوصله ندارند. 
پورموسوی افزود: هوادار واقعی اعتراض می کند اما توهین نمی کند، آن هم بعد از بازی نه از اول مسابقه. من سرمایه خوزستان هستم و پله پله بالا آمدم تا به اینجا رسیدم، مگر می ...

[ مشاهده متن کامل چرا پورموسوی از خداحافظی منصرف شد؟ مشرق نیوز ]